Patrick Delcol nowym prezesem DTZ w Polsce

2010-01-16 9:57
Patrick Delcol, od 1 lutego 2010 r., prezes (Country Head) DTZ w Polsce
Autor: DTZ Patrick Delcol, od 1 lutego 2010 r., prezes (Country Head) DTZ w Polsce.

Patrick Delcol został mianowany prezesem DTZ w Polsce (Country Head). Stanowisko obejmie 1 lutego 2010 r. Alan Colquhoun, (dotychczasowy prezes DTZ w Polsce) zgodził się zarządzać działalnością DTZ w Kanadzie.

Patrick Delcol przechodzi do DTZ z firmy ING Real Estate Development w Polsce, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju (Development Director) oraz członka zarządu. Wcześniej pełnił funkcję CEO (prezesa) Centrum Development and Investments - spółki zależnej Grupy Eastbridge oraz dyrektora ds. rozwoju w Grupie BESIX w Polsce.

- Jestem bardzo zadowolony z faktu, że Patrick dołączy do nas w roli prezesa DTZ w Polsce. Działając od ponad 19 lat na rynku nieruchomości, wniesie bogactwo wiedzy i doświadczeń, co będzie nieocenionym wkładem w rozwój naszej działalności w Polsce oraz regionie Europy Centralnej i Wschodniej - mówi Steve Watts, COO (Chief Operating Officer) w firmie DTZ na Europę Kontynentalną i Bliski Wschód.

Partick Delcol jest założycielem oraz prezesem Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH). Ukończył kierunek administracja biznesu Solvay School of Commerce na Universite Libre de Bruxelles w Belgii. Mówi płynnie po polsku, angielsku i francusku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej