Patrick Delcol nowym prezesem DTZ w Polsce

2010-01-16 9:57
Patrick Delcol, od 1 lutego 2010 r., prezes (Country Head) DTZ w Polsce
Autor: DTZ Patrick Delcol, od 1 lutego 2010 r., prezes (Country Head) DTZ w Polsce.

Patrick Delcol został mianowany prezesem DTZ w Polsce (Country Head). Stanowisko obejmie 1 lutego 2010 r. Alan Colquhoun, (dotychczasowy prezes DTZ w Polsce) zgodził się zarządzać działalnością DTZ w Kanadzie.

Patrick Delcol przechodzi do DTZ z firmy ING Real Estate Development w Polsce, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju (Development Director) oraz członka zarządu. Wcześniej pełnił funkcję CEO (prezesa) Centrum Development and Investments - spółki zależnej Grupy Eastbridge oraz dyrektora ds. rozwoju w Grupie BESIX w Polsce.

- Jestem bardzo zadowolony z faktu, że Patrick dołączy do nas w roli prezesa DTZ w Polsce. Działając od ponad 19 lat na rynku nieruchomości, wniesie bogactwo wiedzy i doświadczeń, co będzie nieocenionym wkładem w rozwój naszej działalności w Polsce oraz regionie Europy Centralnej i Wschodniej - mówi Steve Watts, COO (Chief Operating Officer) w firmie DTZ na Europę Kontynentalną i Bliski Wschód.

Partick Delcol jest założycielem oraz prezesem Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH). Ukończył kierunek administracja biznesu Solvay School of Commerce na Universite Libre de Bruxelles w Belgii. Mówi płynnie po polsku, angielsku i francusku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej