Panattoni Europe z nowym Marketing & PR Manager'em

2009-05-20 12:30

Firma Panattoni Europe, jeden z największych deweloperów powierzchni przemysłowych w Europie, poinformował o powołaniu Anity Pietrykowskiej na stanowisko Marketing & PR Manager.

Od maja 2009 r. nowym Marketing & PR Manager’em w firmie Panattoni Europe jest Anita Pietrykowska.
Pietrykowska jest absolwentką międzynarodowych stosunków ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej, ukończyła również studium public relations w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

Od początku kariery zawodowej związana jest z branżą logistyczną. Przez ostatni rok pracowała w firmie ProLogis, gdzie na stanowisku Marketing & Communications Coordinator CEE, odpowiadała za koordynację kampanii marketingowych i PR w 5 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Swoje pierwsze kroki w dziedzinie PR stawiała w DPD Polska, gdzie przez prawie cztery lata zajmowała się kreowaniem wizerunku firmy w jej otoczeniu zewnętrznym i wewnętrznym. Pietrykowska biegle włada językiem angielskim, zna też dobrze język niemiecki.

Podróże, świat zwierząt i astronomia to jej forma odskoczni od codziennych obowiązków.

Anita Pietrykowska
Autor: materiały od agencji TBWA\PR Anita Pietrykowska - Marketing & PR Manager w Panattoni Europe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej