Optymizmu i pomysłów

2007-12-20 14:27
Optymizmu i pomysłów
Autor: brak danych Optymizmu i pomysłów

Nie zauważyłem w branży wydarzenia lub zjawiska, które można by nazwać wpadką lub uznać za zdecydowaną porażkę roku 2007. W działalności samego stowarzyszenia również nie wydarzyło się nic, czego musielibyśmy się wstydzić - uważa Tomasz Trusewicz, dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja.

Za największy sukces Stowarzyszenia Polska Wentylacja w roku 2007, uważam kontynuację i stałe poszerzanie zakresu naszych działań. W praktyce sprawdziły się założenia przyjęte przez grupę założycielską. Zgodnie z planami prowadzimy działalność popularyzującą wiedzę o prawidłowej wentylacji budynków - publikujemy artykuły w prasie, prowadzimy prelekcje i szkolenia, udzielamy porad kilkuset osobom w ciągu roku. Jednocześnie dostarczamy informacji profesjonalistom działającym w naszej branży.
Przed pięciu laty wykreowaliśmy i z sukcesem organizujemy największe specjalistyczne spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA. W roku 2007 ta wystawa producentów była największą w Polsce. Odnotowaliśmy rekordową liczbę wystawców i gościliśmy rekordowo dużą grupę odwiedzających. Niezależnie od tego typu działań, które prowadzimy z myślą o szeroko rozumianej branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, nie zaniedbujemy działań wewnętrznych, skierowanych bezpośrednio do członków stowarzyszenia. Zacieśniamy kontakty pomiędzy przedsiębiorcami, prowadzimy prace w tematycznych grupach technicznych ukierunkowanych na poszczególne technologie, uzgadniamy wspólne stanowiska członków stowarzyszenia w sprawach ważnych dla branży. Dzięki temu możemy brać udział w konsultacjach aktów prawnych, kreować nowe standardy.

A na rok 2008 życzę wszystkim optymizmu i pomysłów na osiąganie życiowych sukcesów, a jednocześnie satysfakcji z osiąganych celów. Branżowo zaś, życzę wszystkim zaangażowanym w proces budowlany, aby realia, w których działają, pozwalały im na pełne wykorzystanie potencjału wiedzy, doświadczenia, możliwości technicznych i technologicznych, aby mogli realizować inwestycje na miarę swoich ambicji.

Tomasz Trusewicz, dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja
Autor: SPW Tomasz Trusewicz, dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej