Opole: Pomóż powodzianom - zbiórka pieniędzy w Solaris Center

2010-06-11 11:17
Pomóż powodzianom - zbiórka pieniędzy w Solaris Center (Opole)
Autor: od Plus Communication

Solaris Center (Opole, Plac Kopernika 16) wraz z inicjatorem akcji komitetem ds. przeprowadzenia zbiórki publicznej działającym przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego, zbierają pieniądze na rzecz poszkodowanych podczas tegorocznej powodzi w województwie opolskim. Skarbona, do której można wrzucać datki, została umieszczona w centrum handlowym Solaris Center na poziomie 0 (wejście od strony Placu Kopernika). Zbiórka pieniędzy na rzecz powodzian potrwa przez całe wakacje, aż do ostatniego dnia sierpnia 2010 r.

Organizatorzy apelują do wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się w akcję pomocy poszkodowanym.

- Tak niewiele trzeba, aby pomóc ludziom, którzy stracili dorobek całego życia. Mamy nadzieję, że ustawiona w Solaris Center skarbona będzie często, aż po brzegi, wypełniać się pieniędzmi – mówi Magda Derwisz, dyrektor ds. zarządzania centrami handlowymi w Irlandzkiej Grupie Inwestycyjnej.

Pieniądze można wrzucać do urny zlokalizowanej na poziomie 0 w Solaris Center. Akcja trwa przez całe wakacje, do ostatniego dnia sierpnia.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc osobom poszkodowanym w wyniku tegorocznej powodzi na terenach województwa opolskiego. Zgromadzone datki zostaną przekazane osobom dotkniętym powodzią za pośrednictwem jednostek samorządu terytorialnego.

Pomóż powodzianom - zbiórka pieniędzy w Solaris Center (Opole)
Autor: od Plus Communication Pomóż powodzianom - zbiórka pieniędzy w Solaris Center (Plac Kopernika 16, Opole).
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej