Najpopularniejszy: Oknoplast-Kraków

2009-05-06 12:00
Najpopularniejszy: Oknoplast-Kraków
Autor: Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.

Najbardziej rozpoznawalną marką okien w Polsce, jak wynika z badania "Bud Investor Track 2008" przeprowadzonego przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, jest Oknoplast-Kraków.

Krakowski producent stolarki otworowej był najczęściej wskazywany przez inwestorów indywidualnych z całej Polski.
- Rodzimi klienci są dla nas bardzo ważni. Od 15 lat jesteśmy obecni na rynku. Cały czas się rozwijamy, dążymy do nasycenia sieci sprzedaży i pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami w naszych produktach. Dlatego wyniki "Bud Investor Track 2008" opierające się na badaniach opinii społecznej mają dla nas znaczącą wartość – mówi Grzegorz Filipek, Dyrektor ds. Marketingu i Reklamy w spółce Oknoplast-Kraków.

Dziesięciu najczęściej wymienianych producentów okien i profili w Polsce
Autor: ASM Centrum Badań i Analiz Rynku

Badanie "Bud Investor Track 2008" miało na celu poznanie zachowań inwestorów indywidualnych, którzy są właścicielami domów jednorodzinnych i uczestniczą w procesie wyboru oraz zakupu materiałów budowlanych, w tym stolarki otworowej.

*W badaniu przeprowadzonym w formie wywiadów przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku wzięli udział inwestorzy, zamieszkujący w domu wybudowanym w 2007 lub 2008 roku, którego fundamenty nie powstały wcześniej niż w 2000 roku. Respondenci (52,6% mężczyzn i 47,4% kobiet), to w większości osoby z wykształceniem średnim (47,5% respondentów), w wieku od 31 do 40 lat (44,9%). Badanie było przeprowadzone w okresie od października do listopada 2008 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej