Oknobus firmy Stolbud Włoszczowa wyrusza w letnią podróż po Polsce

2010-06-23 10:48
Oknobus firmy Stolbud Włoszczowa wyrusza w letnią podróż po Polsce
Autor: Stolbud Włoszczowa

Lato to czas, kiedy z chęcią spędzamy każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. Uwzględniając specyfikę tej wyjątkowej pory roku, firma Stolbud Włoszczowa przygotowała objazdową ekspozycję swoich produktów - Oknobus. Ta niespotykana forma prezentacji będzie częścią wielu okolicznościowych imprez plenerowych w całym kraju.

Oknobus to propozycja skierowana do właścicieli salonów firmowych Stolbud Włoszczowa, którzy chcą w nietypowy sposób zainteresować klientów ofertą włoszczowskiego producenta. Stanowi ekspozycję, którą łatwo i szybko można przemieścić i zaprezentować ofertę potencjalnym nabywcom. Zainteresowani mogą z bliska obejrzeć drewniane okna: energooszczędne Capital, a także Standard i Plus oraz szeroką gamę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych do domów i mieszkań. Do ich dyspozycji są również materiały firmowe w postaci ulotek, katalogów i wzorników.
W nadchodzącym sezonie letnim oknobus wyruszy w trasę do wielu miejsc Polski, gdzie będzie można go obejrzeć podczas lokalnych festynów, dni miasta, dożynek, targów, czy innych regionalnych imprez.

- Nasz oknobus jest specjalnie przystosowany do prezentacji produktów w terenie. Zastosowane rozwiązania techniczne umożliwiają szybkie przemieszczanie się do kolejnych miejsc. Wystrój samochodu jest kolorowy i nawiązuje do lata, dzięki czemu idealnie pasuje do specyfiki plenerowych festynów i wzbudza w ludziach ciekawość oraz sympatię. Zachęcamy właścicieli salonów do skorzystania z tej wyjątkowej ekspozycji, obok której nie sposób przejść obojętnie. Oknobus będzie wypożyczany nieodpłatnie na indywidualnie ustalony okres czasu - mówi dyrektor handlowy Dariusz Górski.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej