Oknobus firmy Stolbud Włoszczowa wyrusza w letnią podróż po Polsce

2010-06-23 10:48
Oknobus firmy Stolbud Włoszczowa wyrusza w letnią podróż po Polsce
Autor: Stolbud Włoszczowa

Lato to czas, kiedy z chęcią spędzamy każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu. Uwzględniając specyfikę tej wyjątkowej pory roku, firma Stolbud Włoszczowa przygotowała objazdową ekspozycję swoich produktów - Oknobus. Ta niespotykana forma prezentacji będzie częścią wielu okolicznościowych imprez plenerowych w całym kraju.

Oknobus to propozycja skierowana do właścicieli salonów firmowych Stolbud Włoszczowa, którzy chcą w nietypowy sposób zainteresować klientów ofertą włoszczowskiego producenta. Stanowi ekspozycję, którą łatwo i szybko można przemieścić i zaprezentować ofertę potencjalnym nabywcom. Zainteresowani mogą z bliska obejrzeć drewniane okna: energooszczędne Capital, a także Standard i Plus oraz szeroką gamę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych do domów i mieszkań. Do ich dyspozycji są również materiały firmowe w postaci ulotek, katalogów i wzorników.
W nadchodzącym sezonie letnim oknobus wyruszy w trasę do wielu miejsc Polski, gdzie będzie można go obejrzeć podczas lokalnych festynów, dni miasta, dożynek, targów, czy innych regionalnych imprez.

- Nasz oknobus jest specjalnie przystosowany do prezentacji produktów w terenie. Zastosowane rozwiązania techniczne umożliwiają szybkie przemieszczanie się do kolejnych miejsc. Wystrój samochodu jest kolorowy i nawiązuje do lata, dzięki czemu idealnie pasuje do specyfiki plenerowych festynów i wzbudza w ludziach ciekawość oraz sympatię. Zachęcamy właścicieli salonów do skorzystania z tej wyjątkowej ekspozycji, obok której nie sposób przejść obojętnie. Oknobus będzie wypożyczany nieodpłatnie na indywidualnie ustalony okres czasu - mówi dyrektor handlowy Dariusz Górski.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej