Nowy wizerunek BUDVARu

2008-05-13 16:02
Nowy wizerunek BUDVARu
Autor: Telma Group Communications Sp. z o.o. Nowy wizerunek BUDVARu

Jeden z liderów na rynku stolarki okiennej - BUDVAR Centrum SA - już wkrótce zaskoczy nas nowym wizerunkiem. Firma przygotowała projekt zewnętrznej wizualizacji biur handlowych, który zostanie wdrożony w ciągu trzech najbliższych miesięcy. Rozpoczynający się sezon BUDVAR Centrum SA powita z nowym logo, zmienionym designem ponad 90 salonów sprzedaży i odświeżoną stroną internetową.

Od początku swojego istnienia firma poszerzała udział w rynku budując zaufanie wśród klientów. Dziś BUDVAR Centrum SA dysponuje jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie fabryk w Europie. Spółka uważnie obserwuje zmiany na rynku, nowe trendy, kierunki rozwoju. Patrzy na siebie i na swoje otoczenie z nowej perspektywy. Efektem tych przemyśleń jest zmiana identyfikacji wizualnej: nowy znak firmowy, odświeżona strona internetowa i oryginalny design salonów firmowych. Odpowiedzią na wyzwania rynku jest przede wszystkim logo. Zostało ono zmienione w taki sposób, aby budzić pozytywne skojarzenie z produktami firmy - oknami nowoczesnymi, bezpiecznymi dla użytkowników i środowiska.


Przykładowa wizualizacja salonu sprzedaży BUDVARu
Foto: BUDVAR

"Zdajemy sobie sprawę, że identyfikacja wizualna jest jednym z narzędzi sukcesu. Przez 11 lat istnienia firmy zmienił się rynek i oczekiwania klientów. Zdecydowaliśmy się odświeżyć naszą markę, aby odpowiedzieć na nowe wyzwania" - informuje Artur Błasik, dyrektor operacyjny BUDVAR Centrum SA.

Faza projektowa została już ukończona. Logo jest gotowe, a nową stronę internetową obejrzeć można będzie już wkrótce. Wprowadzanie zmian w wyglądzie salonów sprzedaży rozpoczęto jeszcze w kwietniu. Koncepcję nowej identyfikacji wizualnej dla BUDVAR Centrum SA przygotowała agencja reklamowa TOP IMPACT. Propozycje zmian spotkały się z dużym uznaniem osób biorących udział w badaniu fokusowym. Wśród nich znaleźli się pracownicy firmy oraz potencjalni klienci.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej