Nowy wice w Dryvicie

2009-02-16 17:00
Jarosław Bator
Autor: Dryvit Systems Jarosław Bator, wiceprezes ds. sprzedaży eksportowej w Dryvit Systems

Świeżo upieczony członek zarządu spółki Dryvit Systems - Jarosław Bator - objął stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży eksportowej. Odpowiada za rozszerzenie sprzedaży i wzmacnianie relacji z klientami zagranicznymi w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Nowe wyzwania i obowiązki dostarczają mi dodatkowej motywacji do dalszej intensywnej pracy budującej naszą silną pozycję w tej części Europy. Nie będzie to trudne, gdyż marka Dryvit Systems i jakość naszych produktów spotyka się z uznaniem coraz większej liczby zagranicznych kontrahentów – mówi Jarosław Bator.

Jarosław Bator związany jest z Dryvit Systems od 1992 r. Początkowo pełnił funkcję kierownika Działu Technicznego. Od 1995 r. pracował jako dyrektor ds. eksportu. Stworzył Dział Eksportu i zbudował sieć dystrybutorów Dryvit w Europie Centralnej i Wschodniej. Obecnie produkty z fabryki Dryvit w Radziejowicach dostępne są w całym regionie, począwszy od krajów bałtyckich, przez Rosję, Ukrainę, Bałkany po Kazachstan.

Jarosław Bator jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Zna biegle angielski i rosyjski. Miłośnik historii I RP i kresów wschodnich oraz architektury. Lubi jogging, jazdę na rowerze i na nartach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej