Nowy wice w Dryvicie

2009-02-16 17:00
Jarosław Bator
Autor: Dryvit Systems Jarosław Bator, wiceprezes ds. sprzedaży eksportowej w Dryvit Systems

Świeżo upieczony członek zarządu spółki Dryvit Systems - Jarosław Bator - objął stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży eksportowej. Odpowiada za rozszerzenie sprzedaży i wzmacnianie relacji z klientami zagranicznymi w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Nowe wyzwania i obowiązki dostarczają mi dodatkowej motywacji do dalszej intensywnej pracy budującej naszą silną pozycję w tej części Europy. Nie będzie to trudne, gdyż marka Dryvit Systems i jakość naszych produktów spotyka się z uznaniem coraz większej liczby zagranicznych kontrahentów – mówi Jarosław Bator.

Jarosław Bator związany jest z Dryvit Systems od 1992 r. Początkowo pełnił funkcję kierownika Działu Technicznego. Od 1995 r. pracował jako dyrektor ds. eksportu. Stworzył Dział Eksportu i zbudował sieć dystrybutorów Dryvit w Europie Centralnej i Wschodniej. Obecnie produkty z fabryki Dryvit w Radziejowicach dostępne są w całym regionie, począwszy od krajów bałtyckich, przez Rosję, Ukrainę, Bałkany po Kazachstan.

Jarosław Bator jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Zna biegle angielski i rosyjski. Miłośnik historii I RP i kresów wschodnich oraz architektury. Lubi jogging, jazdę na rowerze i na nartach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej