Nowy Regional Manager w SEGRO Poland

2008-11-07 12:19
Nowy Regional Manager w SEGRO Poland
Autor: SEGRO Slough Estates Group Nowy Regional Manager w SEGRO Poland

Waldemar Witczak to - od 3 listopada br. - Regional Manager SEGRO Poland na Polskę Centralną. Pracę w SEGRO rozpoczął w sierpniu br., jako Development Manager odpowiedzialny za Tulipan Park Łódź.

Waldemar Witczak jest posiadaczem ceryfikatu Project Management Professional (PMP) wydanego przez Project Management Institute oraz tytułu Certified Project Manager (CPM) nadanego przez International Project Management Association. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, program Master of Business Administration na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Georgia State University w Atlancie oraz Project Management Academy zakończony certyfikatem Master's wydanym przez George Washington University.

Nowy Regional Manager SEGRO Poland na Polskę Centralną posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu zespołem i portfelem budowlanych przedsięwzięć inwestycyjnych. Przed rozpoczęciem pracy w SEGRO zajmował kierownicze stanowiska w Polkomtel S.A., włącznie z funkcjami Regionalnego Kierownika ds. Realizacji Inwestycji oraz Kierownika Nadzoru Inwestycji Budowlanych.

Waldemar Witczak
Autor: SEGRO poland Waldemar Witczak, Regional Manager SEGRO Poland na Polskę Centralną.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej