Nowy prezes w Eiffage Immobilier Polska

2017-09-21 18:09
Tymon Michał Nowosielski
Autor: Eiffage Immobilier Polska Tymon M. Nowosielski, prezes Eiffage Immobilier Polska

Od września 2017 Tymon M. Nowosielski nowym prezesem zarządu Eiffage Immobilier Polska. Zastąpił na tym stanowisku Zbigniewa Zajączkowskiego.

Nowy prezes Eiffage Immobilier Polska jest absolwentem Politechniki Gdańskiej (Architektura, Inżynieria, Urbanistyka), studiów podyplomowych w zakresie innowacji, strategii i zarządzania na uczelni EML w Lyonie oraz Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu (Sciences PO) na kierunku finanse, strategia i przywództwo.

Zawodową karierę rozpoczął w firmie COPLAN Polska (1999-2009), gdzie od funkcji kierownika zarządzającego projektem stopniowo awansował na stanowiska dyrektorskie, aż na szczeble wicedyrektora i dyrektora generalnego firmy.

Następnym etapem była firma BOUYGUES IMMOBILIER Polska, z którą Tymon Michał Nowosielski był zwiazany do roku 2017. Pełnił tam funkcje dyrektora technicznego, dyrektora ds. budownictwa mieszkaniowego oraz dyrektora warszawskiego i poznańskiego oddziału BI. Do jego obowiązków należało rozwijanie działalności na nowych rynkach, kierowanie projektami, zakup gruntów, kontrola finansowy, negocjowanie terminów i umów dotyczących zleceń kupna gruntów oraz dużych kontraktów budowlanych. Jest zatem potencjał i doświadczenie dla roli prezesa Eiffage Immobilier Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej