Nowy pracownik w Jones Lang LaSalle

2009-03-31 11:59

Warszawskie biuro firmy doradczej z branży nieruchomości, Jones Lang LaSalle, pozyskało nowego pracownika. Weronika Kurnatowska 30 marca 2009 roku obejmie stanowisko Koordynatora ds. Marketingu i PR w zespole marketingowym, kierowanym przez Anetę Parzuchowską, Dyrektora ds. Marketingu i PR w Europie Środkowowschodniej.

Weronika będzie odpowiedzialna za marketing korporacyjny i projektowy oraz za działania z zakresu PR, w tym relacje z mediami, sponsoringi i inne wydarzenia na polskim rynku. Będzie także wspomagała działania marketingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Poprzednio Weronika pracowała w firmie deweloperskiej Quinlan Private Golub, gdzie odpowiadała za marketing korporacyjny oraz projektowy, w tym inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych.
Weronika skończyła studia w Wyższej Szkole Businessu i Administracji w Warszawie (ekonomia) oraz podyplomowe studia Public Relations w Szkole Głównej Handlowej.

Weronika Kurnatowska
Autor: Jones Lang LaSalle Weronika Kurnatowska, Koordynatora ds. Marketingu i PR w warszawskim oddziale Jones Lang LaSalle.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej