Nowy PR Manager w Colliers International

2008-05-27 15:25

Za wszystkie strategiczne i operacyjne działania Public Relations firmy Colliers International w Polsce, - zwłaszcza za relacje z mediami, zarówno dla biura centralnego, jak i biur lokalnych - odpowiada od 16 maja 2008 roku Tatiana Kałużniacka.

Posiada blisko 12 lat doświadczenia zawodowego, w tym 6 lat w pracy w marketingu i PR dla firmy doradztwa strategicznego A.T. Kearney. Przez ostatnich kilkanaście miesięcy jako niezależny konsultant ds. PR doradzała firmie CEE Property Group, spółce działającej na rynku inwestowania w nieruchomości mieszkaniowe i grunty. W ciągu kilkunastu lat pracy zawodowej zrealizowała z sukcesem wiele projektów z zakresu marketingu i Public Relations, zarówno dla firm FMCG (L'Oreal, OKI), jak i wysoko wykwalifikowanych firm doradczych (m.in. wspólny projekt A.T. Kearney oraz Newsweeka).

"Znam firmę Colliers International od dawna i cieszę się, że dołączam do zespołu, który na rynku znany jest nie tylko z pełnego profesjonalizmu, ale także z dobrej atmosfery w pracy. Jestem przekonana, że moje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie Public Relations zaprocentuje podczas pracy dla Colliers International" - powiedziała Tatiana Kałużniacka.

Nowa PR Manager firmy Colliers ukończyła dziennikarstwo ze specjalizacją w Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim. Posługuje się językiem angielskim i francuskim. Interesuje się psychologią. Wolne chwile poświęca rodzinie i przyjaciołom.

Colliers Macaulay Nicolls Inc. (CMN), działający jako Colliers International, jest wiodącą międzynarodową firmą doradczą na rynku nieruchomości. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Posiada 267 biur w 57 krajach. Od 1997 r. Colliers International działa lokalnie jako Colliers International Poland.

Tatiana Kałużniacka
Autor: Colliers International Tatiana Kałużniacka, nowa PR Manager firmy Colliers International.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej