Nowy menedżer w Autodesk

2007-08-02 14:32

Do zespołu polskiego oddziału Autodesk dołączył Przemysław Nogaj, który objął stanowisko menedżera ds. rozwoju sprzedaży rozwiązań dla architektury i budownictwa (BSD Channel Manager). Do jego zadań będzie należała między innymi koordynacja sprzedaży oprogramowania dla architektów i budowlańców, a także współpraca z partnerami działającymi w tym sektorze.

Nowy menedżer związany jest z branżą teleinformatyczną od wielu lat. Wcześniej pracował między innymi w Sun Microsystems, MGE UPS SYSTEMS oraz w AB SA, gdzie odpowiadał za rozwój sprzedaży i współpracę z partnerami. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie - amator żeglarstwa i narciarstwa.

Autodesk to jedna z czołowych firm na rynku oprogramowania o projektowania dwu- i trójwymiarowego przeznaczonego dla różnych sektorów. Jego rozwiązania znajdują między innymi zastosowanie w przemyśle, budownictwie, architekturze czy mediach. Oferta dla budowlańców, projektantów i architektów obejmuje wiele produktów, w tym rodzinę rozwiązań Revit - platformę modelowania informacji o budynku (ang. BIM), oraz AutoCad Architecture.

Przemysław Nogaj
Autor: Autodesk
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej