Nowy dyrektor w Ghelamco Poland

2010-08-31 14:32
Piotr Kaleta
Autor: Ghelamco Poland Piotr Kaleta, od 1 września 2010 dyrektor ds. wynajmu powierzchni biurowych Ghelamco Poland.

Piotr Kaleta został powołany na stanowisko dyrektora ds. wynajmu powierzchni biurowych Ghelamco Poland. Nowe obowiązki przejmie od 1 września.

Piotr Kaleta związany jest z Ghelamco od 2006 roku. Dotychczas zajmował stanowisko managera w dziale wynajmu powierzchni biurowych. Wcześniej, przez ponad 2 lata, pracował w międzynarodowej firmie doradczej DTZ. Piotr Kaleta jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Zarządzania, specjalizacja: rynek nieruchomości), ma licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Piotr Kaleta pokieruje jednym z kluczowych działów firmy, który bezpośrednio podlega dyrektorowi ds. handlu i rozwoju Ghelamco Poland, Jarosławowi Zagórskiemu.

Ghelamco Poland to jeden z większych deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych, przez 19 lat oddała  do użytku ponad 350 000 m2 takiej powierzchni. Firma realizuje ponadto, pod marką Ghelamco Residential, projekty mieszkaniowe o wysokim standardzie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej