Nowy dyrektor techniczny w firmie Baumit

2010-06-07 12:53
Krzysztof Józefowicz, nowy dyrektor techniczny w firmie Baumit
Autor: Baumit Krzysztof Józefowicz, nowy dyrektor techniczny w firmie Baumit

Krzysztof Józefowicz objął stanowisko dyrektora technicznego ds. produkcji i rozwoju w firmie Baumit.

Głównym zadaniem nowego dyrektora będzie podniesienie efektywności produkcji w fabrykach Baumit. Dodatkowo zajmie się również współtworzeniem strategii oraz realizacją planów rozwojowych w obszarze produkcji materiałów budowlanych.

Krzysztof Józefowicz ukończył Politechnikę Warszawską na kierunku Budowa Maszyn (tytuł mgr inż. Mechanik) oraz Executive MBA (Szkoła Główna Handlowa, University of Minnesota). Ma długoletnie doświadczenie w instalacji i serwisie maszyn budowlanych oraz linii produkcyjnych w drobnowymiarowej prefabrykacji betonowej. Pracował na stanowisku Dyrektora ds. Produkcji w warszawskiej firmie produkującej kostkę brukową BAUMA (późniejszy Libet Sp. z o.o.). W czasie dynamicznego rozwoju branży w drugiej połowie lat 90-tych pracował w firmie Unison, gdzie realizował kolejne inwestycje budowy wytwórni kostki brukowej w Warszawie oraz na Górnym Śląsku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej