Nowy dyrektor w Europoles

2009-03-04 12:01
Klaudiusz Moszkiewicz, Dyrektor Sprzedaży Departamentu Energetyki i Oświetlenia w Europoles.
Autor: Europoles Klaudiusz Moszkiewicz, Dyrektor Sprzedaży Departamentu Energetyki i Oświetlenia w Europoles.

Klaudiusz Moszkiewicz, rozpoczął pracę w Europoles, obejmując w połowie lutego stanowisko dyrektora sprzedaży Departamentu Energetyki i Oświetlenia .

- Moje nowe obowiązki obejmują tworzenie i realizację strategii sprzedaży i rozwój oferty na rozwijającym się rynku energetyki i oświetlenia. Wzmocnienie i rozwój departamentu jest naszą odpowiedzią na stale rosnący rynek zbytu - mówi Klaudiusz Moszkiewicz.

Klaudiusz Moszkiewicz świetnie orientuje się na polskim rynku wysokich masztów. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę dla ZUK Mera Elzab w Zabrzu, Bytomska Spółka Węglowa w Bytomiu, PH GEM w Chorzowie, a ostatnio z sukcesem zajmował stanowisko kierownika sprzedaży – wysokie maszty w Valmont Polska Sp. z o.o. w Siedlcach.

Ma 38 lat. Żonaty, szczęśliwy ojciec dwóch córek i syna. Wielki sympatyk piłki nożnej oraz wycieczek rowerowych. Lubi porządek, gdyż jak sam twierdzi nie znosi marnować czasu na poszukiwanie rzeczy które powinny być na miejscu. Za swój największy, dotychczasowy sukces uważa pozyskanie kontraktu na wyposażenie w konstrukcje stalowe prawie 700 stacji IMGW w Polsce dla programu "System Meteorologicznej Ochrony Kraju".

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej