Nowy CFO w Atlas Estates

2010-10-19 15:48

Od początku października 2010 r. funkcję dyrektora finansowego w spółce Atlas Estates pełni Marcin Łoziński. Nowy CFO będzie odpowiedzialny m.in. za ustalanie i realizację strategii finansowej firmy, pozyskiwanie funduszy na rozwój nowych inwestycji oraz bieżące zarządzanie finansami spółek z grupy Atlas Estates.

Z rynkiem nieruchomości związany jest od 2006 r. – przed rozpoczęciem pracy w Atlas Estates Marcin Łoziński był zatrudniony m.in. w Carpathian Asset Management, na stanowisku managera ds. finansowych obszaru CEE, zarządzając finansami funduszu w Europie Środkowo-Wschodniej. Ich wartości przekraczała 350 mln euro. Łoziński brał również udział w procesach akwizycji i sprzedaży spółek o wartości przekraczającej 50 mln euro w Czechach i w Polsce. Pełnił też funkcję głównego księgowego i kontrolera finansowego regionu CEE w firmie ProLogis oraz managera finansowego w UPS Supply Chain Solutions.

Marcin Łoziński jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Finanse i Bankowść oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne, ukonczył program rozwoju liderów Challenger.

Prywatnie jego największą pasją jest sport m.in. narciarstwo, sporty motorowe oraz kolarstwo górskie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej