Nowy Asset Manager EMPARK Mokotów Business Park

2009-06-18 17:52

Koordynowanie kosztów i budżetowanie, a także – we współpracy z AIG Lincoln – zarządzanie środkami trwałymi do wynajmu oraz analizowanie i weryfikowanie poziomu wykorzystania powierzchni EMPARK Mokotów Business Park należy do Anny Oleśniewicz.

- EMPARK Mokotów Business Park to wyjątkowy w skali kraju obiekt biurowy. Na jego ofertę składa się nie tylko ogromna powierzchnia biur, kształtowana zależnie od potrzeb najemców, ale i usługi dodatkowe dobrane z myślą o ich wygodzie. Jeśli weźmiemy jeszcze pod uwagę wysokość kosztów wynajmu w odniesieniu do cen, obowiązujących na rynku, to można uznać EMPARK za jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji biurowych w Warszawie. Wciąż jednak naszym celem pozostaje podnoszenie jakości usług i obsługi najemców EMPARKU. Zależy nam bowiem na tym, by czuli się oni tutaj bezpiecznie i komfortowo, a dzięki temu pozostali z nami jak najdłużej – mówi Anna Oleśniewicz, Asset Manager, European Private Equity, Heitman.

EMPARK Mokotów Business Park, największy kompleks biurowy w Polsce, należy do firmy Heitman z którą Anna Oleśniewicz związana jest od września 2007 roku - wcześniej pracowała w firmie Jones Lang LaSalle, jako Senior Consultant.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej