Nowy dyrektor zarządzający w P.W. KOSZ

2009-05-28 16:34
Krzysztof Kuczkowski, dyrektor zarządzający w P.W. KOSZ Sp. z o.o.
Autor: od Intro Media Krzysztof Kuczkowski, dyrektor zarządzający w P.W. KOSZ Sp. z o.o.

Doświadczenie menadżerskie zdobywał w największej na świecie firmie konsultingowej Arthur Andersen. Następnie pełnił funkcję dyrektora generalnego w Amtrol Poland. Jako dyrektor generalny, a jednocześnie członek zarządu, spółki Lambertz Polonia, przyczynił się do 5-krotnego wzrostu jej obrotów w ciągu ponad 3 lat, co stanowiło jeden z lepszych wyników w branży. Obecnie - nowy dyrektor zarządzający w P.W. KOSZ Sp. z o.o. (właściciel marki Invado) - czyli Krzysztof Kuczkowski.

W firmie KOSZ, będącej właścicielem marki Invado, Krzysztof Kuczkowski odpowiedzialny jest za opracowanie i wdrożenie długofalowej strategii firmy oraz bieżące zarządzanie spółką.

Uważa, że atutem marki Invado jest najnowocześniejszy w Polsce park maszynowy oraz doświadczona i stale szkolona kadra. Kapitał ten daje podstawy do optymistycznego spojrzenia na przyszłość firmy. W połączeniu z wytyczeniem konkretnych celów i konsekwentną ich realizacją, stwarza niepowtarzalna szansę osiągnięcia przez firmę pozycji krajowego lidera w swojej branży. Ambicją nowego dyrektora zarządzającego jest, by w ciągu pięciu lat, Invado znalazło się w pierwszej trójce polskich producentów stolarki drzwiowej.

Firma P.W. KOSZ Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku. Od początku profil produkcji był silnie związany z przemysłem drzewnym, ale oferta firmy ewoluowała od domów drewnianych, poprzez stosunkowo proste profile MDF okleinowane papierem dekoracyjnym, aż po produkowane w dniu dzisiejszym ościeżnice drzwiowe, drzwi wewnętrzne, skomplikowane profile i elementy meblowe, fronty meblowe czy parapety podokienne. W spółce zatrudnionych jest obecnie około 250 pracowników. Możliwości produkcyjne firmy sięgają 2 000 000 metrów profili miesięcznie. Od 2003 roku P.W. KOSZ Sp. z o.o. posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej