Nowi specjaliści w Autodesk

2007-05-23 17:57
Nowi specjaliści w Autodesk
Autor: Autodesk Nowi specjaliści w Autodesk

W zespole producenta oprogramowania pojawiły się dwie nowe osoby: Jarosław Jaromiński, który objął stanowisko menedżera ds. rozwiązań do zarządzania infrastrukturą i Radosław Cieślak, który będzie pełnił funkcję menedżera ds. edukacji na region Europy Środkowej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Obydwa stanowiska są nowe w strukturze przedsiębiorstwa. Ich utworzenie to wynik strategii firmy, która planuje bardziej dynamiczny rozwój na naszym rynku.

Jarosław Jaromiński będzie odpowiedzialny za współpracę z siecią partnerów na rynku GIS i inżynierii lądowej, wsparcie w zakresie promocji i sprzedaży rozwiązań Autodesk dla tego sektora. Od wielu lat jest związany z branżą - doświadczenie zdobywał m.in. w firmie Intergraph Europe Polska, gdzie odpowiadał za sieć sprzedaży, a także Bentley, w której przez pięć lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w polskim przedstawicielstwie. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydziału Elektroniki. Prywatnie entuzjasta wszelkiego typu "gadżetów" elektronicznych; pasjonuje się fotografią.

Z kolei Radosław Cieślak będzie odpowiadał za współpracę z uczelniami, szkołami  i instytucjami edukacyjnymi w zakresie wykorzystania rozwiązań Autodesk. Jest doktorem budowy i eksploatacji maszyn Politechniki Wrocławskiej. Absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Ukończył również Studia MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Autor wielu publikacji z zakresu inżynierii mechanicznej i robotyki. Związany z rynkiem oprogramowania CAD od 1998 roku. Pracował w firmach zajmujących się sprzedażą rozwiązań do projektowania dla przemysłu. Był m.in. dyrektorem technicznym w RAND Worldwide i dyrektorem kanału sprzedaży PTC w Man and Machine. Prywatnie amator sportów wodnych: nurkuje i żegluje.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej