Nowa wiceminister infrastruktury

2009-02-06 11:39
Powołanie Magdaleny Gaj na stanowisko Podsekretarza Stanu
Autor: CIR Powołanie Magdaleny Gaj na stanowisko Podsekretarza Stanu odbyło się 4 lutego 2009 roku w Ministerstwie Infrastruktury.

Na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury - 4 lutego 2009 r. - Prezes Rady Ministrów Donald Tusk powołał Magdalenę Gaj.

Jednocześnie, z dniem 4 lutego 2009 r., Premier odwołał Andrzeja Panasiuka ze stanowiska podsekretarza stanu w tym resorcie, wyrażając mu podziękowanie za pracę na tym stanowisku.

Magdalena Gaj
Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - magister prawa. W latach 1998-2002 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie - radca prawny.
Do 2001 r. aplikant radcowski w Kancelarii Radcy Prawnego.
Od 2001 r. w Urzędzie Regulacji Telekomunikacji, Urzędzie Regulacji Telekomunikacji i Poczty, a obecnie Urzędzie Komunikacji Elektronicznej - w Departamencie Prawnym; od 2005 r. dyrektor Departamentu Prawnego. Wykonywała pełną obsługę prawną Prezesa UKE w zakresie prawa telekomunikacyjnego, prawa pocztowego, administracyjnego i cywilnego, jak również prawa europejskiego.

Nie mamy informacji, jakie obowiązki nowej wiceminister zostaną powierzone w Ministerstwie Infrastruktury.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej