Nowa siedziba Asseco Poland w Warszawie

2012-08-06 9:45
Nowa siedziba Asseco w Warszawie
Autor: Asseco Poland SA Nowa siedziba Asseco w Warszawie

Firma Asseco Poland produkująca m.in. oprogramowania ma nowe biuro w Warszawie. Na ponad 40 tys. m2 powierzchni znajdują się pomieszczenia biurowe oraz największa w Polsce serwerownia. Nowa siedziba firmy mieści się w kompleksie Wilanów Office Park.

Spółka Asseco Poland specjalizująca się w produkcji i rozwoju oprogramowania otworzyła nowe biuro w Warszawie. Dotychczas pracownicy spółki stacjonowali w trzech budynkach w stolicy. Od 18 lipca pracownicy Asseco pracują w jednym budynku, w którym oprócz części biurowej znajduje się centrum IT.

Zobacz także: Biurowce w zielonym kompleksie Miasteczka Wilanów - Wilanów Office Park

Asseco i nowe biura w Warszawie

W dniach od 11 do 18 lipca trwała przeprowadzka firmy do nowej siedziby w kompleksie biurowym Wilanów Office Park.

- Do tej pory nasi pracownicy w Warszawie byli ulokowani w trzech biurach. Choć odległość pomiędzy nimi nie była duża, to jednak spotkania pracowników z różnych lokalizacji wymagały dodatkowego czasu na dojazd. Wszystkie oddziały w jednej lokalizacji to oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy - skomentowała Katarzyna Drewnowska Head of PR i IR, spółki Asseco Poland SA.

Nowa siedziba Asseco

Nowa siedziba została indywidualnie zaprojektowana na potrzeby spółki przez pracownię Hermanowicz Rewski Architekci. Biurowiec Asseco Poland charakteryzuje się zaokrąglonymi przeszkleniami nawiązującymi stylistyką do wzorców architektury modernizmu z lat 30-tych XX wieku. Łączna powierzchnia siedziby wynosi 40 tys. m2, z czego około 20 tys. m2 zajmują biura.

Na budowę i wyposażenie nowej siedziby firma pozyskała ponad 31 mln złotych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego "Innowacyjna Gospodarka". Łączna kwota inwestycji wyniosła około 120 mln złotych.

Nowa siedziba Asseco w Warszawie
Autor: Asseco Poland SA Nowe biuro w Warszawie znajduje się na ponad 40 tys. m2
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej