Nowa nazwa, nowa siedziba...

2009-12-17 10:29
Nowa siedziba Harsco Infrastructure Polska (dawniej Hünnebeck Polska)w Łubnej (Góra Kalwaria) została wykonana przez przedsiębiorstwo budowlane KARMAR SA
Autor: Harsco Infrastructure Polska Nowa siedziba Harsco Infrastructure Polska (dawniej Hünnebeck Polska) w Łubnej (Góra Kalwaria) została wykonana przez przedsiębiorstwo budowlane KARMAR SA.

Harsco Infrastructure Polska (do połowy grudnia Hünnebeck Polska) otworzył nową siedzibę główną w Łubnej (Góra Kalwaria). Do przeprowadzki specjalisty w zakresie deskowań i rusztowań z Piaseczna przyczyniła się m.in. wzrastająca liczba zamówień i pracowników. W Łubnej 314 pracownikom udostępniono ponad 4 tys. m2 powierzchni użytkowej.

- Nowa siedziba zapewni nam jeszcze większe możliwości magazynowe. Dzięki temu będziemy mogli rozbudować nie tylko zdolności wytwórcze, ale także poprawić naszą infrastrukturę dystrybucji - mówi dr inż. Mariusz Ćwikliński, CEO Harsco Infrastructure Polska (wcześniej Hünnebeck Polska).

Przeprowadzka zbiega się czasowo z inną ważną zmianą. Od połowy grudnia Hünnebeck Polska działa pod nazwą Harsco Infrastructure Polska. Już od 2005 r. Hünnebeck oraz przedsiębiorstwa siostrzane Patent Construction (USA) i SGB (UK) są częścią globalnie działającej Harsco Corporation, która w 50 krajach oferuje usługi i produkty przemysłowe. W wyniku nowej organizacji pod nazwą Harsco Infrastructure nastąpi wykorzystanie wspólnej wiedzy specjalistycznej i połączenie sił wytwórczych trzech przedsiębiorstw siostrzanych.

- Możemy teraz łatwiej sięgać do doświadczeń cieszących się uznaniem na całym świecie rozwiązań systemowych naszych przedsiębiorstw siostrzanych. To istotne w kontekście orientacji na polskim rynku i zajęcia na nim odpowiednio silnej pozycji – zapewnia Mariusz Ćwikliński.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej