Nowa nazwa, nowa siedziba...

2009-12-17 10:29
Nowa siedziba Harsco Infrastructure Polska (dawniej Hünnebeck Polska)w Łubnej (Góra Kalwaria) została wykonana przez przedsiębiorstwo budowlane KARMAR SA
Autor: Harsco Infrastructure Polska Nowa siedziba Harsco Infrastructure Polska (dawniej Hünnebeck Polska) w Łubnej (Góra Kalwaria) została wykonana przez przedsiębiorstwo budowlane KARMAR SA.

Harsco Infrastructure Polska (do połowy grudnia Hünnebeck Polska) otworzył nową siedzibę główną w Łubnej (Góra Kalwaria). Do przeprowadzki specjalisty w zakresie deskowań i rusztowań z Piaseczna przyczyniła się m.in. wzrastająca liczba zamówień i pracowników. W Łubnej 314 pracownikom udostępniono ponad 4 tys. m2 powierzchni użytkowej.

- Nowa siedziba zapewni nam jeszcze większe możliwości magazynowe. Dzięki temu będziemy mogli rozbudować nie tylko zdolności wytwórcze, ale także poprawić naszą infrastrukturę dystrybucji - mówi dr inż. Mariusz Ćwikliński, CEO Harsco Infrastructure Polska (wcześniej Hünnebeck Polska).

Przeprowadzka zbiega się czasowo z inną ważną zmianą. Od połowy grudnia Hünnebeck Polska działa pod nazwą Harsco Infrastructure Polska. Już od 2005 r. Hünnebeck oraz przedsiębiorstwa siostrzane Patent Construction (USA) i SGB (UK) są częścią globalnie działającej Harsco Corporation, która w 50 krajach oferuje usługi i produkty przemysłowe. W wyniku nowej organizacji pod nazwą Harsco Infrastructure nastąpi wykorzystanie wspólnej wiedzy specjalistycznej i połączenie sił wytwórczych trzech przedsiębiorstw siostrzanych.

- Możemy teraz łatwiej sięgać do doświadczeń cieszących się uznaniem na całym świecie rozwiązań systemowych naszych przedsiębiorstw siostrzanych. To istotne w kontekście orientacji na polskim rynku i zajęcia na nim odpowiednio silnej pozycji – zapewnia Mariusz Ćwikliński.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej