Nowa fabryka PORTA STEEL na targach PORTA 2016

2016-10-10 17:40
fabryka porta drzwi stalowe
Autor: Porta KMI Poland Nowa fabryka PORTA STEEL, Ełk

Produkcja drzwi i ościeżnic stalowych PORTA od 2016 roku odbywa się w nowej fabryce w Ełku. Inwestycja kosztowała ponad 70 mln złotych, a zwiedzanie jej było mozliwe podczas targów PORTA 2016.

Nowa fabryka zlokalizowana jest obok istniejącego zakładu w Ełku. Nowa inwestycja zajmuje powierzchnię 14 500 m2 i w ciągu jednej zmiany roboczej fabryka może wyprodukować 450 ościeżnic i 300 skrzydeł.

Drzwi stalowe produkowane przez PORTA KMI POLAND znajdują zastosowanie w budynkach uzyteczności publicznej, szpitalach, zakladach farmaceutycznych, laboratoriach, domach opieki, budownictwie mieszkaniowym, hotelach, szkolach, przedszkolach, biurowcach, a także zakładach przemysłowych i garażach.

PORTA zadbała o inteligentne planowanie procesów produkcji, co pozwala kontrolować powstające odpady. Zautomatyzowana linia, nowoczesna lakiernia i park maszynowy powodują, że PORTA STEEL to jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie.

Targi PORTA 2016

Uczestnicy targów PORTA 2016 mieli okazję zobaczyć najnowszą fabrykę drzwi stalowych – PORTA STEEL. PORTA organizuje targi po raz trzeci, więc wrześniowe spotkania stają się w branży tradycją. Tegoroczne spotkanie przygotowane było pod hasłem „Efektywna sprzedaż”, a w specjalnie zaaranżowanej hali produkcyjnej odbywały sie liczne pokazy, prezentacje i interesujące zajęcia warsztatowe. Targi PORTA to przede wszystkim okazja do spotkań dystrybutorów, przedstawicieli handlowych i salonów sprzedaży firmy.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej