Nowa fabryka PORTA STEEL na targach PORTA 2016

2016-10-10 17:40
fabryka porta drzwi stalowe
Autor: Porta KMI Poland Nowa fabryka PORTA STEEL, Ełk

Produkcja drzwi i ościeżnic stalowych PORTA od 2016 roku odbywa się w nowej fabryce w Ełku. Inwestycja kosztowała ponad 70 mln złotych, a zwiedzanie jej było mozliwe podczas targów PORTA 2016.

Nowa fabryka zlokalizowana jest obok istniejącego zakładu w Ełku. Nowa inwestycja zajmuje powierzchnię 14 500 m2 i w ciągu jednej zmiany roboczej fabryka może wyprodukować 450 ościeżnic i 300 skrzydeł.

Drzwi stalowe produkowane przez PORTA KMI POLAND znajdują zastosowanie w budynkach uzyteczności publicznej, szpitalach, zakladach farmaceutycznych, laboratoriach, domach opieki, budownictwie mieszkaniowym, hotelach, szkolach, przedszkolach, biurowcach, a także zakładach przemysłowych i garażach.

PORTA zadbała o inteligentne planowanie procesów produkcji, co pozwala kontrolować powstające odpady. Zautomatyzowana linia, nowoczesna lakiernia i park maszynowy powodują, że PORTA STEEL to jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie.

Targi PORTA 2016

Uczestnicy targów PORTA 2016 mieli okazję zobaczyć najnowszą fabrykę drzwi stalowych – PORTA STEEL. PORTA organizuje targi po raz trzeci, więc wrześniowe spotkania stają się w branży tradycją. Tegoroczne spotkanie przygotowane było pod hasłem „Efektywna sprzedaż”, a w specjalnie zaaranżowanej hali produkcyjnej odbywały sie liczne pokazy, prezentacje i interesujące zajęcia warsztatowe. Targi PORTA to przede wszystkim okazja do spotkań dystrybutorów, przedstawicieli handlowych i salonów sprzedaży firmy.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej