Nowa ekspozycja firmy Geberit

2009-05-28 11:26
Nowa ekspozycja firmy Geberit
Autor: Geberit

27 maja 2009 roku w siedzibie firmy w Warszawie otwarta została nowa ekspozycja firmy. Myślą przewodnią zmiany była innowacyjność firmy i dostosowanie wystawy do jej wizerunku.

Firma Geberit szczyci się tym, że od zawsze wprowadza na rynek najbardziej innowacyjne rozwiązania w technice sanitarnej. Nowootwarta ekspozycja jest dostosowana do wizerunku firmy. Ma za zadanie inspirować, zachęcać do twórczego myslenia i wyznaczać kierunku rozwoju. Zajmuje 280 m2 i jest podzielona na 3 oddzielne części: strefa spotkań, szkoleń i strefę wystawową. W strefie spotkań można obejrzeć filmy instruktażowe i prezentacje multimedialne. W sali szkoleń projektanci i architekci będą mogli porównać i dobrać przyciski i baterie, a instalatorzy uczyć sie poprawnego montażu. Jednocześnie wszystkie elementy zostały przygotowane w taki sposób, aby każdorazowa aktualizacja oferty produktowej firmy nie powodowała przebudowy całości.

Autorem pomysłu jest architekt Sotyrys Pantopolus, a prace wykonały firmy Balbud, Alutech i Artur Kukla. Udział w realizacji projektu wzięły również firmy Bang&Olufsen (monitory i nagłośnienie), GIRA (sterowanie), Hansgrohe (wyposażenie łazienek).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej