Nowa Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w OHK Developments

2008-05-27 14:07

Budowanie polskiej dywizji irlandzkiego dewelopera należy do Agnieszki Jaworskiej, która właśnie została Dyrektorem Marketingu i Sprzedaży OHK Developments. Firma znana z inwestowania w prestiżowe projekty w Irlandii i Hiszpanii planuje podbić także polski rynek. Pierwszym projektem OHK Developments w Polsce jest Stara Cegielnia w Krakowie.

Agnieszka Jaworska wcześniej stworzyła od podstaw i wprowadziła na warszawski rynek nową markę osiedla luksusowych apartamentów - Wilanów One, gdzie pracowała jako Dyrektor Marketingu i Sprzedaży. Odpowiadała bezpośrednio za całościową kreację marketingową oraz sprzedaż mieszkań o wartości 38 mln euro w I fazie projektu. Ukończyła Stosunki Międzykulturowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, obecnie jest studentką studiów doktoranckich na kierunku Zarządzanie Międzynarodowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie zarządzania projektami z rynku nieruchomości. W OHK Developments będzie aktywnie uczestniczyła w procesie kształtowania strategii, kreując produkty dostosowane optymalnie do wymagań rynkowych.

"Na rynku polskim będziemy oferowali produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Jako przykład można tutaj podać takie projekty w Krakowie, jak doskonale skomunikowana z centrum miasta Stara Cegielnia, czy bardzo popularny i prestiżowy Libertów. W kręgu zainteresowania są też inwestycje w najlepiej skomunikowanych okolicach z centrum największych polskich miast, takich jak Warszawa, Poznań, czy Wrocław. Wszystkie projekty OHK Developments będzie wyróżniała innowacyjność i spektakularność. Wpłyną one znacząco na architekturę największych miast"- zapewnia Agnieszka Jaworska, nowa Dyrektor Sprzedaży i Marketingu OHK Developments.

OHK Development istnieje od 2005 roku i jest irlandzkim deweloperem, który do tej pory licznie inwestował w Irlandii i Hiszpanii. Działalność deweloperska OHK polega na nabywaniu, projektowaniu i dalszym rozwoju inwestycji mieszkaniowych i handlowych. Przykładowe projekty OHK Developments to m.in.: apartamenty Golf Casares i Country Club, czy Oasis de Paloma de Manilva; nowoczesne osiedla willi miejskich Mairena View, oraz inwestycje związane ze sportem i rozrywką, jak Golf Cala La (7 luksusowych willi wzdłuż linii frontu pól golfowych).

"Wejście OHK Developments na Polski rynek nie jest przypadkowe w czasie. Od trzech lat pilnie obserwujemy tutejsze inwestycje. Podczas tego okresu dokonaliśmy przeglądu rynku i nawiązaliśmy kluczowe relacje z najlepszymi dostawcami usług. Polska ma bardzo duży potencjał gospodarczy. Agnieszka jest osobą o bardzo dużym doświadczeniu na rynku deweloperskim, doskonale orientuje się w tematyce nieruchomości, świetnie zna potrzeby klientów - dlatego właśnie to na jej barkach spocznie zadanie organizacji naszej polskiej dywizji" - mówi Christopher O'Hare, Dyrektor OHK Developments.

Agnieszka Jaworska
Autor: OHK Developments Agnieszka Jaworska, nowa Dyrektor Sprzedaży i Marketingu OHK Developments.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej