Nickel Development wkracza do Warszawy

2011-05-25 15:16

Pod koniec 2011 roku spółka Nickel Development zamierza rozpocząć budowę nowej inwestycji w Warszawie. Będzie to pierwszy projekt poznańskiego dewelopera w stolicy.

Firma Nickel Development  nabyła działkę na warszawskim Mokotowie i rozpoczęła prace przygotowawcze do nowej inwestycji, która zlokalizowana będzie przy ul. Bobrowieckiej niedaleko Śródmieścia, Parku Łazienkowskiego i Parku Arkadia. Wielkopolski deweloper zamierza wybudować tam około 150 mieszkań.

Przeczytaj koniecznie: Wmurowano kamień węgielny pod budowę Nickel BioCentrum

– Mamy już doświadczenie w realizacji projektów poza Wielkopolską – mówi Agnieszka Węgrowska, kierownik marketingu Nickel Development. – W 2007 roku zrealizowaliśmy budowę apartamentów w nadmorskim Mielnie. Potem swoją działalność skupiliśmy na lokalnym rynku. Myśl o rozszerzeniu działań na inne miasta cały czas motywowała nas jednak do poszukiwania odpowiednich gruntów pod inwestycję. Efektem tych poszukiwań jest właśnie start inwestycji na warszawskim Mokotowie – dodaje Węgrowska.

– Obecnie trwają prace projektowe. Chcemy, aby budynek zaskakiwał lekkością i nowatorskimi rozwiązaniami. Mamy doświadczenie zdobyte na trudnym, poznańskim rynku. Wierzymy, że nasze pomysły spodobają się także warszawiakom – podsumowuje Węgrowska.

Początek budowy planowany jest na przełom 2011/2012. W tym samym czasie mieszkania mają być wprowadzone do sprzedaży

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej