Nickel Development obchodzi jubileusz 15-lecia

2013-11-15 15:41

Założona w 1998 roku spółka Nickel Development świętuje 15-lecie swojego istnienia. Z niedużej firmy rodzinnej Nickel zmienił się w jednego z najbardziej znaczących deweloperów realizujących inwestycje w Poznaniu i Wielkopolsce.

Nickel Development wchodzi w skład Grupy Nickel, którą tworzy wraz z firmą budowlaną PTB Nickel i Nickel Technology Park Poznań. Deweloper znany jest przede wszystkim z inwestycji mieszkaniowych na rynku poznańskim i w Wielkopolsce. W ciągu 15 lat zrealizował 20 inwestycji z 130 000 m2 powierzchni użytkowej mieszkań. Nickel Development buduje zarówno niewielkie apartamentowce, jak i duże osiedla mieszkaniowe.

Oprócz mieszkań spółka buduje także biurowce, galerie handlowe oraz lokale usługowo-handlowe. W 2013 roku Nickel odnotował także udany debiut na rynku obligacji GPW. Deweloper wszedł także na rynek warszawski z projektem mieszkaniowym DKF Mokotów.

W swoich projektach deweloper przykłada dużą wagę do architektury realizowanych inwestycji, współpracując z renomowanymi pracowniami architektopnicznymi, m.in. Insomia, SooN Architekci, Autorską Pracownią Projektową Sławomira Rosolskiego.

Spółka Nickel Development wielokrotnie zdobywała tytuł "Solidna Firma" oraz czołowe miejsca w rankingach branżowych. Prezesem spółki Nickel Development od początku jest Dagmara Nickel.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej