Nickel Development obchodzi jubileusz 15-lecia

2013-11-15 15:41

Założona w 1998 roku spółka Nickel Development świętuje 15-lecie swojego istnienia. Z niedużej firmy rodzinnej Nickel zmienił się w jednego z najbardziej znaczących deweloperów realizujących inwestycje w Poznaniu i Wielkopolsce.

Nickel Development wchodzi w skład Grupy Nickel, którą tworzy wraz z firmą budowlaną PTB Nickel i Nickel Technology Park Poznań. Deweloper znany jest przede wszystkim z inwestycji mieszkaniowych na rynku poznańskim i w Wielkopolsce. W ciągu 15 lat zrealizował 20 inwestycji z 130 000 m2 powierzchni użytkowej mieszkań. Nickel Development buduje zarówno niewielkie apartamentowce, jak i duże osiedla mieszkaniowe.

Oprócz mieszkań spółka buduje także biurowce, galerie handlowe oraz lokale usługowo-handlowe. W 2013 roku Nickel odnotował także udany debiut na rynku obligacji GPW. Deweloper wszedł także na rynek warszawski z projektem mieszkaniowym DKF Mokotów.

W swoich projektach deweloper przykłada dużą wagę do architektury realizowanych inwestycji, współpracując z renomowanymi pracowniami architektopnicznymi, m.in. Insomia, SooN Architekci, Autorską Pracownią Projektową Sławomira Rosolskiego.

Spółka Nickel Development wielokrotnie zdobywała tytuł "Solidna Firma" oraz czołowe miejsca w rankingach branżowych. Prezesem spółki Nickel Development od początku jest Dagmara Nickel.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej