NIAGARA z Grupy Pruszyński pomaga Ośrodkowi w Drzewicy

2020-04-22 12:16 czem
Grupa Pruszyński pomaga
Autor: Grupa Pruszyński NIAGARA, firma z Grupy Pruszyński, pomogła DPS w Drzewicy

Domy opieki potrzebują dzisiaj pomocy bardziej niż szpitale. Co prawda nie da się do tych placówek w ramach pomocy dokooptować więcej personelu medycznego (czego potrzeba najbardziej), ale można pracę w DPS uczynić bezpieczniejszą. Tym bardziej gest firmy NIAGARA trzeba docenić.

BRANŻA POMAGA

W dobie kryzysu niesienie pomocy wydaje się oczywiste. Koronawirus zaczyna blokować polską gospodarkę, mimo to, firmy budowlane i związane z budownictwem, które również stają w obliczu trudności, pomagają w walce z koronawirusem. Zbieramy przykłady takiej pomocy, bo to przejawy solidarności i dojrzałego biznesu w obliczu katastrofy, ale przede wszystkim ludzkiej empatii i życzliwości...

Przekonaj się, jak BRANŻA POMAGA

Firma NIAGARA – spółka z Grupy Pruszyński, produkująca metalowe systemy rynnowe, postanowiła wesprzeć Dom Pomocy Społecznej w Drzewicy, który dzielnie walczy z wirusem. W okresie świątecznym liczba zarażonych wyniosła w nim 87 osób, a to być może jeszcze nie koniec. Firma przekazała na rzecz placówki środki ochrony osobistej, takie jak maski czy rękawiczki, środki do dezynfekcji oraz napoje i żywność.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej