Największa inwestycja REHAU w Polsce zakończona

2022-10-27 12:10
Zakład REHAU Śrem
Autor: REHAU Rozbudowa zakładu REHAU w Nochowie jest największą w historii zakładu produlcyjnego w Polsce

Rozbudowa zakładu i centrum logistycznego REHAU w Nochowie, koło Śremu zakończona. Projekt Argon, bo taką nazwę nosiło przedsięwzięcie, o wartości niemal 97 mln zł, jest najważniejszą inwestycją REHAU Window Solutions w ostatnich latach i zarazem największą w historii zakładu produkcyjnego w Polsce.

Dzięki rozbudowie śremski zakład wzbogacił się o kolejną halę ekstruzji profili, mieszalnię, magazyn narzędzi, ślusarnię, a także nową halę komisjonowania dostaw oraz logistyki, skąd produkty REHAU są dystrybuowane na całą Europę.

19 października 2022 odbyła się uroczysta gala, wieńcząca tę inwestycję.

Obecny na gali Carsten Heuer CEO dywizji REHAU Window Solutions zaznaczył, że zakończona inwestycja pozwoli zbliżyć się jeszcze bardziej do klientów w regionie, zwiększyć wydajność dostaw i zabezpieczyć usługi firmy oraz jej wysoką jakość.

Podczas uroczystego przemówienia Prezes Zarządu Grupy REHAU Jobst Wagner podkreślił również silną rolę polskiego zakładu na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, który dzięki rozbudowie stał się centralnym miejscem produkcji i dostaw REHAU w tym regionie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej