Najlepszy Facility Manager 2007 Roku

2008-04-10 18:31
Marzenia Ciurzyńska, najlepszy Facility Manager 2007 Roku
Autor: DTZ

IV Ogólnopolskie Forum Facility Management i Property Management, które odbyło się w Warszawie 31 marca 2008 roku, wyłoniło Najlepszego Facility Managera 2007 Roku. Tytuł ten jest odzwierciedleniem dotychczasowych osiągnięć zawodowych oraz dowodem uznania ze strony klientów. W tym roku nagrodę otrzymała Marzena Ciurzyńska z warszawskiego Działu Zarządzania Nieruchomościami DTZ.

Konkurs na najlepszego Facility Managera nieruchomości znajdujących się na terenie Polski - "Facility Manager Roku 2007" - kierowany jest do wszystkich osób fizycznych, które działają w szeroko pojętym Facility Management. Zgłaszana osoba powinna pracować w zawodzie minimum 3 lata i powinna legitymować się minimum trzema pisemnymi, pozytywnymi rekomendacjami od: pracodawcy, klienta i/lub firmy usługowej i/lub stowarzyszenia zawodowego. Powinna także mieć aktywny wkład/być inicjatorem i/lub osobą odpowiedzialną za unowocześnianie metod pracy, podnoszenie jakości/wartości nieruchomości oraz optymalizacji kosztów jej funkcjonowania. Wyniki konkursu ogłoszono 31 marca 2008 podczas IV Ogólnopolskiego Forum FM & PM.

Po odebraniu nagrody, Marzenia Ciurzyńska powiedziała: "Bardzo cieszę się z tej nagrody. Zawsze staram się pracować tak, by sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów, co według mnie jest najważniejsze w profesji zarządcy nieruchomości. Zarządzanie nieruchomościami opiera się na relacjach międzyludzkich, w które zaangażowani są najemcy, właściciele budynków oraz zarządcy nieruchomości, co powoduje, że zarządca musi posiadać wysokie umiejętności interpersonalne. Oczywiście bycie na bieżąco z wiedzą specjalistyczna jest równie ważne. Pragnę przy tej okazji podziękować kolegom i koleżankom z zespołu DTZ za ich wsparcie."

Elżbieta Linsenbarth, Associate Director, Joint Head of Property Management DTZ w Warszawie, komentuje sukces Marzeny następująco: "Marzena pracuje w DTZ od wielu lat i dla pozostałych członków zespołu zawsze była wzorem do naśladowania. Wśród zarządców nieruchomości, Marzena jest dla mnie kwintesencją idealnego zarządcy nieruchomości, dlatego tym bardziej cieszę się, że została doceniona na tak szeroką skalę."

Konkurs "Facility Manager Roku 2007" organizuje Stowarzyszenie IFMA Polska, www.ifma.pl/, SC Consulting, oraz www.scc.com.pl/ (organizator Ogólnopolskiego Forum FM & PM).

Marzena Ciurzyńska
Autor: DTZ Marzenia Ciurzyńska, najlepszy Facility Manager 2007 Roku
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej