Najlepsza po raz trzeci!

2009-11-06 13:41

W historii nagród CiJ Awards, Colliers International został uhonorowany tytułem Agencji Roku i to już po raz trzeci. W tym roku organizatorzy po raz pierwszy przyznali także nagrodę zarządcom nieruchomości i ten tytuł również przypadł firmie Colliers. Dział Zarządzania Nieruchomościami istnieje tam od 2007 roku i obecnie zarządza 600 000 m2 powierzchni komercyjnej w Polsce.

- Jestem zadowolony, że zdobyliśmy dwie nagrody – powiedział Hadley Dean, partner zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią Colliers International. - To prawdziwy powód do dumy. W naszej branży Colliers jest postrzegany jako firma, która sukcesywnie się rozwija. Jestem wdzięczny naszym klientom i przyjaciołom za okazane zaufanie i współpracę w ciągu ostatnich 12 lat.

O wynikach głosowania zadecydowała grupa sędziów składająca się ze znanych postaci sektora nieruchomości: Robert Dobrzycki - regional partner z Panattoni Europe, Jeroen Van der Toolen - managing director w Ghelamco, Maciej Tuszyński - executive director w Westdeutsche Immobilien Bank, Nicklas Lindberg - managing director w Skanska Property Poland, Grzegorz Trawiński - country manager w Eurohypo, Adam Polanowski - president & CEO Polanowscy Real Estate Consultants, Hadley Dean - managing partner Central & Eastern Europe w Colliers International.

Miesięcznik CiJ, jedno z wiodących pism opisujących rynek nieruchomości w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, jest organizatorem uroczystości wręczania nagród w 5 krajach, w których się ukazuje. Polska Gala CiJ Awards 2009 (4 listopada 2009 r., Warszawa),  w tym roku odbyła się już po raz ósmy i jest jedną z najpopularniejszych imprez w sektorze nieruchomości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej