Najlepsza po raz trzeci!

2009-11-06 13:41

W historii nagród CiJ Awards, Colliers International został uhonorowany tytułem Agencji Roku i to już po raz trzeci. W tym roku organizatorzy po raz pierwszy przyznali także nagrodę zarządcom nieruchomości i ten tytuł również przypadł firmie Colliers. Dział Zarządzania Nieruchomościami istnieje tam od 2007 roku i obecnie zarządza 600 000 m2 powierzchni komercyjnej w Polsce.

- Jestem zadowolony, że zdobyliśmy dwie nagrody – powiedział Hadley Dean, partner zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią Colliers International. - To prawdziwy powód do dumy. W naszej branży Colliers jest postrzegany jako firma, która sukcesywnie się rozwija. Jestem wdzięczny naszym klientom i przyjaciołom za okazane zaufanie i współpracę w ciągu ostatnich 12 lat.

O wynikach głosowania zadecydowała grupa sędziów składająca się ze znanych postaci sektora nieruchomości: Robert Dobrzycki - regional partner z Panattoni Europe, Jeroen Van der Toolen - managing director w Ghelamco, Maciej Tuszyński - executive director w Westdeutsche Immobilien Bank, Nicklas Lindberg - managing director w Skanska Property Poland, Grzegorz Trawiński - country manager w Eurohypo, Adam Polanowski - president & CEO Polanowscy Real Estate Consultants, Hadley Dean - managing partner Central & Eastern Europe w Colliers International.

Miesięcznik CiJ, jedno z wiodących pism opisujących rynek nieruchomości w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, jest organizatorem uroczystości wręczania nagród w 5 krajach, w których się ukazuje. Polska Gala CiJ Awards 2009 (4 listopada 2009 r., Warszawa),  w tym roku odbyła się już po raz ósmy i jest jedną z najpopularniejszych imprez w sektorze nieruchomości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej