Najlepsi z najlepszych - Akademia TOP

2007-05-22 18:44

Rusza Akademia Talentów Opoczno ( "Akademia TOP"), prestiżowy program edukacyjny dla sprzedawców płytek ceramicznych z wyspecjalizowanych salonów w całej Polsce. Celem Akademii jest promocja najlepszych sprzedawców w kraju.

W ramach programu najlepsi sprzedawcy wezmą udział w profesjonalnym szkoleniu z technik sprzedaży, prowadzeniu i kontrolowaniu rozmowy sprzedażowej oraz profesjonalnej obsłudze klienta. Zajęcia trwać będą łącznie 6 dni, a poprowadzą je trenerzy z jednej z najznamienitszych firm szkoleniowych w Polsce - Centrum Szkoleniowego Kalkstein.
Program "Akademia TOP" obejmuje trzy etapy dwudniowych szkoleń w lipcu, wrześniu i listopadzie 2006 r. i kończy się otrzymaniem certyfikatów. Udział w szkoleniu pozwoli sprzedawcom na podniesienie kwalifikacji zawodowych, a klientom da pewność, że od każdego absolwenta "Akademii TOP" otrzyma profesjonalną poradę przy zakupie płytek ceramicznych.
Patronami medialnymi "Akademii TOP" są kwartalnik "Wokół Płytek Ceramicznych", miesięcznik "M jak Mieszkanie" oraz serwis Muratordom.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej