Najlepiej dotknąć i zobaczyć

2009-02-17 16:18
Wienerberger - Salon Wystawowy
Autor: Wienerberger

Swojego pierwszego firmowego Salonu Wystawowego dorobiła się firma Wienerberger. Ekspozycja przedstawia pełen asortyment firmy - palety, cegły elewacyjne Terca oraz dachówki ceramiczne Koramic i Jungmeier.

Salon jest galerią, gdzie zainteresowani mają możliwość zapoznania się z parametrami technicznymi i walorami estetycznymi dachów i elewacji. Na przestrzeni ponad 170 m2 prezentowane są cegły klinkierowe i ręcznie formowane Terca w pełnej gamie barw oraz ponad 100 rodzajów dachówek Koramic i Jungmeier wraz z systemem akcesoriów, znajdujących się na stałe w asortymencie firmy. Na specjalnie przygotowanych wystawach ułożone zostały fragmenty połaci dachowych, zaś propozycje wykonania elewacji pokazane są w formie wycinków murów.

Salon został podzielony na część pokazową, techniczną oraz konferencyjną z zapleczem multimedialnym, gdzie korzystając z dostępnych wzorów i porad doradców można dobrać kolorystykę dachówek, cegieł i zapraw. Otwarcie Salonu Wystawowego jest odpowiedzią Wienerberger na płynące z rynku sygnały i oczekiwania, z jakimi na co dzień zmagają się inwestorzy i architekci.

Salon znajduję się przy ul. Lipnowskiej 46/50 w Toruniu, czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00.

Wienerberger-Salon Wystawowy
Autor: Wienerberger Wienerberger - Salon Wystawowy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej