Nagrody Trimo Research Awards już rozdane

2010-06-04 11:05
Nagrody Trimo Research Awards już rozdane
Autor: TRIMO

Już po raz dziewiąty Trimo przyznało nagrody w konkursie Trimo Research Awards. Gala wręczenia nagród odbyła się 3 czerwca 2010 r. w Lublanie – w sumie komisja konkursu nagrodziła 61 prac z 26 różnych szkół wyższych z ośmiu krajów Europy – Słowenii, Austrii, Chorwacji, Węgier, Serbii, Szwajcarii i Czarnogóry).

Wyróżnione projekty poruszały różnorodną tematykę – architekturę, ekonomię, inżynierię czy też geodezję. Wszystkie nadesłane prace członkowie komisji konsultowali z zewnętrzną grupą ekspertów i to we współpracy z nimi wyłoniono najlepsze z opracowań. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody pieniężne a dodatkowo skrót ich prac zostanie opublikowany w katalogu konkursu Trimo Research Awards.

Na nagrodę zasłużyły przede wszystkim prace, które wykorzystywały i propagowały innowacyjne, nowoczesne rozwiązania i metody działań, które mogłyby zostać użyte przez firmę Trimo w praktyce, przynosząc jej dalsze perspektywy rozwoju.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej