Nagroda BHP Cemex dla Cementowni Chełm

2010-04-25 11:06

Firma Cemex przyznała Regionalne Nagrody w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zwycięzcą w Regionie EMEA (Europa, Azja i Afryka) - w kategorii Zakłady Cementowe - została Cementownia Chełm.

Program Regionalnych Nagród ma na celu promowanie najwyższych standardów BHP w każdym sektorze produktów biznesowych w obrębie Regionu. Nagrody przyznane zostały w kategoriach: cement, beton, kruszywa, logistyka oraz inne segmenty.

Cementownia Chełm S.A. jest producentem cementów portlandzkich, portlandzkich popiołowych wapiennych, mieszanych oraz cementów specjalnych, w tym dla budownictwa drogowego. Zakład produkuje cement od 1960 r. Od 1999 działa tu linia technologiczna do produkcji klinkieru metodą suchą. Cementownia Chełm była jedną z pierwszych w Polsce, która zainwestowała w rozwój w zakresie spalania paliw alternatywnych.  Wysoki poziom świadomości pracowników w zakresie BHP w zakładach przyczynia się do eliminowana wypadków oraz ciągłej poprawy warunków pracy. W ciągu ostatnich lat Cemex Polska istotnie zmniejszył liczbę wypadków, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy o najwyższych standardach BHP.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej