Nadeszła era dekarskich Superbohaterów

2009-06-19 9:26
Cykl trzech imprez „Pod dachami świata” był nie tylko świetną okazją do spotkania się najlepszych Dekarzy, ale również początkiem programu.
Autor: Monier Sp. z o.o. Cykl trzech imprez „Pod dachami świata” był nie tylko świetną okazją do spotkania się najlepszych Dekarzy, ale również początkiem programu

Za nami już trzy wyjątkowe eventy otwierające jedyny w swoim rodzaju, pierwszy w historii polskiego dekarstwa, społecznościowo-lojalnościowy program dla Dekarzy – SUPERDEKARZ. Warto przystąpić do rywalizacji, bowiem na najlepszych czekają, nie tylko splendor, miejsce na podium i atrakcyjne nagrody, ale również możliwość dołączenia do Najlepszych.

Strona główna portalu www.superdekarz.pl – platformy służącej do rywalizacji i komunikacji między SUPERDEKARZAMI
Autor: Monier Sp. z o.o. Strona główna portalu www.superdekarz.pl – platformy służącej do rywalizacji i komunikacji między SUPERDEKARZAMI.

Cykl trzech imprez "Pod dachami świata" był nie tylko świetną okazją do spotkania się najlepszych Dekarzy, ale również początkiem programu dla prawdziwych dekarskich asów. Po raz pierwszy w historii poznamy SUPERDEKARZY – wszyscy członkowie jedynej w swoim rodzaju społeczności profesjonalistów, rywalizować będą o tytuł i uznanie, a najlepsi staną na podium. Każdy ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody – od najnowocześniejszych narzędzi dekarskich, po zagraniczne wycieczki. Nagrody w siedmiu tematycznych kategoriach, dla każdego kto przystąpi do rywalizacji, są na wyciągnięcie ręki. Wśród nich jest: system zabezpieczenia dla dekarza, dalmierz, nawigacja do samochodu, PSP, telewizor plazmowy, weekend SPA czy golfowy dla dwóch osób. Droga do zaszczytów i sławy jest niezwykle prosta... Chcąc dołączyć do grona najlepszych wystarczy skontaktować się z Doradcą Handlowym Braas i RuppCeramika.

Po przystąpieniu do rywalizacji każdy z uczestników dostaje login, który umożliwia dostęp do multimedialnej platformy społeczności dekarskiej – strony www.superdekarz.pl. Dzięki temu każdy uczestnik ma swoje indywidualne konto, które otwiera drogę do aktywnego udziału w życiu społeczności dekarskiej. Uczestnicy na bieżąco mogą sprawdzać swoje miejsce w klasyfikacjach oraz korzystać z atrakcyjnych promocji na produkty Braas i RuppCeramika. Na tym specjalnym portalu znajdziemy wszystko co dotyczy programu tj.: ciekawostki, aktualności z dekarskiej branży i nie tylko oraz wywiady z najlepszymi Dekarzami. Portal jest platformą wymiany informacji i doświadczeń prawdziwych Profesjonalistów. Wszyscy uczestnicy chcący zdobyć tytuł SUPERDEKARZA mogą korzystać z serwisu SMS i wsparcia call center.
Kto zostanie SUPERDEKARZEM? Wszystkiego dowiemy się w trakcie Wielkiej Gali na początku 2010 roku. Gośćmi ekskluzywnego balu w blasku fleszy, będzie 100 najlepszych Dekarzy oraz ich osoby towarzyszące.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej