Murator dla Powodzian. Podziel się wiedzą lub zarobkiem

2010-06-02 19:10
Powódź w Polsce
Autor: Superexpress

Najpierw samo południe, a potem cały kraj zalała wielka fala. Woda zabrała ludziom dorobek niekiedy całego życia. Zatem… robimy to, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy – słuchamy i staramy się podawać najlepsze rozwiązania. Publikujemy i gromadzimy wiedzę. Z tym apelem Murator zwraca się także do firm z branży.

Oczekujemy:

  • informacji o rabatach na różne produkty dla powodzian — informacji o produktach, o punktach w których można zrealizować taki rabat, i terminach w jakich on obbowiązuje.
  • informacji o rzeczoznawcach, instalatorach czy ekspertach w różnych dziedzinach – Państwa współpracownikach bądź pracownikach, którzy będą w stanie pomóc poszkodowanym – nieodpłatnie lub za symboliczne pieniądze.

Na powyższe informacje, które zamieścimy BEZPŁATNIE na specjalnej stronie poświęconej powodzi oczekujemy pod mailem  powodz@murator.com.pl

Nie chcemy stać z boku i patrzeć jak nasi krewni czy sąsiedzi zmagają się z popowodziową destrukcją – brudem, zniszczeniem, niebezpieczeństwami epidemiologicznymi, czy potencjalnymi katastrofami budowlanymi. Gdy opadnie woda, opadnie też zainteresowanie mediów sytuacją ludzi, którzy zostali postawieni w obliczu konieczności powrotu do zniszczonego domu, gospodarstwa i… niekończących się napraw czy remontów.

Murator w lipcowym numerze (w sprzedaży od 18 czerwca) opublikuje Poradnik dla powodzian. Jego druga wersja dostępna będzie na stronach www.murator.pl. Tu też chcielibyśmy zgromadzić wszystkie możliwe oferty pomocy merytorycznej, rzeczowej lub finansowej. Przesłane przez Państwa oferty sukcesywnie będziemy wprowadzać do sieci na nasze strony pomocy powodzianom.

Chcemy, aby każda osoba która tu zajrzy znalazła albo namiary na nieodpłatną usługę, albo rabaty na produkty, albo pomoc rzeczoznawcy, albo inne rzeczy, które będą w stanie dać ludziom nadzieję na lepsze jutro. Dziś oni, może jutro my będziemy potrzebowali pomocy.

Murator

Zobacz koniecznie Co robić po powodzi

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej