Mostostal Warszawa i akcja „Odwiedziny z podnośnika”

2020-05-04 14:07
Mostostal Warszawa w akcji Odwiedziny z podnośnika
Autor: Mostostal Warszawa Mostostal Warszawa w akcji "Odwiedziny z podnośnika"

Mostostal Warszawa, który dla ORPEA Polska buduje klinikę rehabilitacyjną w Wawrze, zorganizował niecodzienną akcję dla rodzin i mieszkańców domu opieki prowadzonego przez tę firmę.

Z powodu pandemii koronawirusa, od marca ORPEA Polska wstrzymała odwiedziny w swoich domach opieki dla seniorów. Wprowadzono zastępcze formy kontaktu, m.in. spotkania telefoniczne przez szybę, jednak nie wszyscy mogli z tego korzystać. Im z pomocą przyszedł Mostostal Warszawa, jedna z największych firm budowlanych, który zorganizował akcję „Odwiedziny z podnośnika”.

Dzięki sprzętowi udostępnionemu przez Mostostal Warszawa, mieszkańcy domu opieki Rezydencja DĄBRÓWKA mogli „spotkać się” ze swoimi bliskimi.

– Zdajemy sobie sprawę, że obecna izolacja jest szczególnie trudna dla mieszkańców domów opieki i ich rodzin. Tym bardziej cieszę się, że mogliśmy włączyć się w akcję „Odwiedziny z podnośnika” i umożliwić seniorom i ich rodzinom spotkania – mówi Jacek Szymanek, członek zarządu Mostostalu Warszawa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej