Mitex S.A. od października pod nową nazwą

2007-10-12 10:52

W październiku 2007 r. firma Mitex SA zmieniła nazwę na Eiffage Budownictwo Mitex SA. Umożliwia to pełną identyfikację spółki z Grupą Eiffage - jedną z największych grup budowlanych w Europie.

Po okresie przemian organizacyjnych, w którym spółka musiała spełnić wszystkie wymagania w zakresie zarządzania i standardów jakości obowiązujących w Grupie Eiffage. Zmiana nazwy pozwoli ugruntować pozycję firmy poprzez grupę czterech, wzajemnie wspierających się firm na polskim rynku budowlanym, do których należą: Eiffage Budownictwo Mitex SA, Eiffage Drogi Mosty OPBDiM Sp. z o.o., Eiffage Instalacje Techelimp Sp. z. o.o., Ayas Projekt Sp. z o.o. -
działających w ramach Grupy Eiffage Europe. Stworzenie grupy ułatwi wspólne realizowanie zadań inwestycyjnych oraz korzystanie z dużego doświadczenia siódmej grupy budowlanej w Europie, jaką jest Eiffage, a przez to osiągnięcie wymiernej i trwałej przewagi konkurencyjnej na polskim rynku budowlanym.

"Zmiana nazwy wyznacza dla firmy nową drogę rozwoju, otwiera dla niej nowe perspektywy oraz stawia ambitne wyzwania i zobowiązuje do dbałości o rozwój. Celem tej transformacji jest także dalsze doskonalenie dostarczanych kompleksowych usług, rozwijanie współpracy z klientami i partnerami w biznesie, jak również wdrażanie innowacyjnych projektów na polski rynek" - podkreśla Krzysztof A. Masojada, prezes firmy Eiffage Budownictwo Mitex SA.

Eiffage Budownictwo Mitex SA to generalny wykonawca usług budowlanych. Początki historii firmy datują się na 1988 r. W 2001 r. firma znalazła się w strukturach francuskiej grupy budowlanej Eiffage, jednej z największych grup tego typu w Europie. Firma zatrudnia blisko 500 pracowników, a jej roczne obroty kształtują się na poziomie 700 mln zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej