Mieszkanie z... wyprzedaży

2008-01-12 14:18

Wyprzedaż rocznika 2007 niekoniecznie musi kojarzyć się z branżą motoryzacyjną. Nickel Development, jako pionier na poznańskim rynku, uruchomił właśnie wyprzedaż mieszkań oddanych do użytku w 2007 roku - lokale będą do końca stycznia sprzedawane z rabatem sięgającym nawet 10 procent.


Miniony rok przyniósł ze sobą wiele inwestycji mieszkaniowych. Ostatni kwartał nie był jednak najlepszy dla deweloperów. Wiele osób odłożyło decyzję o zakupie mieszkania. Wpłynęły na to ceny lokali oraz wzrost kosztów kredytowych. Wśród potencjalnych klientów powstało również przeświadczenie, że w najbliższym okresie pojawią się kolejne, tańsze propozycje - a tym samym warto na nie poczekać.

Tymczasem firma Nickel Development, oferując nietypową promocję, postanowiła zmobilizować niezdecydowanych. Klient nie kupuje przysłowiowego kota w worku, może mieszkanie obejrzeć, a nawet poznać już swoich sąsiadów. Do tego dostaje korzystny rabat.

"Idziemy w ślady dealerów samochodów" - mówi Michał Nickel, kierownik działu sprzedaży Nickel Development. - "Od 5 stycznia uruchamiamy wyprzedaż wszystkich gotowych mieszkań. Lokale na Osiedlu Poziomkowym w Suchym Lesie oraz w nadmorskim Mielnie oferujemy z 10-procentowym rabatem. Nasze najnowsze lokale, w Pelikanie i Małym i Dużym, będą kosztowały o 5 procent mniej".

Nadwarciański apartamentowiec Pelikan, Poznań
Foto: Nickel Development

Co to oznacza? Przykładowo, za prawie 60-metrowe mieszkanie na Osiedlu Poziomkowym w Suchym Lesie klienci zapłacą ponad 30 tysięcy mniej. Za zaoszczędzone pieniądze można kupić samochód lub wyposażyć kuchnie i łazienkę. Promocja obejmuje też mieszkania w Mielnie oraz apartamenty w Poznaniu, zlokalizowane w nadwarciańskim Pelikanie.

"Aby być bliżej klientów planujemy dzień otwarty" - Agnieszka Węgrowska, koordynator marketingu Nickel Development. - "W tym czasie nasi sprzedawcy będą do dyspozycji klientów w każdym budynku. Zwiedzający zobaczą przestrzenie wspólne, apartamenty oraz dowiedzą się o wszystkich formalnościach" - dodaje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej