Mieszkanie z... wyprzedaży

2008-01-12 14:18

Wyprzedaż rocznika 2007 niekoniecznie musi kojarzyć się z branżą motoryzacyjną. Nickel Development, jako pionier na poznańskim rynku, uruchomił właśnie wyprzedaż mieszkań oddanych do użytku w 2007 roku - lokale będą do końca stycznia sprzedawane z rabatem sięgającym nawet 10 procent.


Miniony rok przyniósł ze sobą wiele inwestycji mieszkaniowych. Ostatni kwartał nie był jednak najlepszy dla deweloperów. Wiele osób odłożyło decyzję o zakupie mieszkania. Wpłynęły na to ceny lokali oraz wzrost kosztów kredytowych. Wśród potencjalnych klientów powstało również przeświadczenie, że w najbliższym okresie pojawią się kolejne, tańsze propozycje - a tym samym warto na nie poczekać.

Tymczasem firma Nickel Development, oferując nietypową promocję, postanowiła zmobilizować niezdecydowanych. Klient nie kupuje przysłowiowego kota w worku, może mieszkanie obejrzeć, a nawet poznać już swoich sąsiadów. Do tego dostaje korzystny rabat.

"Idziemy w ślady dealerów samochodów" - mówi Michał Nickel, kierownik działu sprzedaży Nickel Development. - "Od 5 stycznia uruchamiamy wyprzedaż wszystkich gotowych mieszkań. Lokale na Osiedlu Poziomkowym w Suchym Lesie oraz w nadmorskim Mielnie oferujemy z 10-procentowym rabatem. Nasze najnowsze lokale, w Pelikanie i Małym i Dużym, będą kosztowały o 5 procent mniej".

Nadwarciański apartamentowiec Pelikan, Poznań
Foto: Nickel Development

Co to oznacza? Przykładowo, za prawie 60-metrowe mieszkanie na Osiedlu Poziomkowym w Suchym Lesie klienci zapłacą ponad 30 tysięcy mniej. Za zaoszczędzone pieniądze można kupić samochód lub wyposażyć kuchnie i łazienkę. Promocja obejmuje też mieszkania w Mielnie oraz apartamenty w Poznaniu, zlokalizowane w nadwarciańskim Pelikanie.

"Aby być bliżej klientów planujemy dzień otwarty" - Agnieszka Węgrowska, koordynator marketingu Nickel Development. - "W tym czasie nasi sprzedawcy będą do dyspozycji klientów w każdym budynku. Zwiedzający zobaczą przestrzenie wspólne, apartamenty oraz dowiedzą się o wszystkich formalnościach" - dodaje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej