MCKB – polska firma w europejskim konkursie

2013-08-09 16:43
Realizacja firmy MCKB
Autor: MCKB Jedna z realizacji firmy MCKB - rozbudowa Fabryki Aparatury Elektronicznej w Łodzi

Firma budowlana MCKB, jako jedyny polski reprezentant branży, znalazła się w finale międzynarodowego konkursu European Business Awards. W tegorocznej edycji chciał wziąć udział kilkanaście tysięcy, ale do ścisłej czołówki zakwalifikowało się 527 firm z 31 krajów Europy. Polska reprezentowana była przez 24 przedsiębiorstwa.

Jako jedyna z naszej branży budowlanej, łódzka spółka MCKB została nominowana międzynarodowym konkursie European Business Awards do nagrody Ruban d’Honneur w kategorii „The Award of Customer Focus” otrzymując tytuł National Champion.
Firma MCKB działa od roku 1991. Jest generalnym wykonawcą obiektów handlowych, przemysłowych i centrów logistycznych. W ciągu ostatnich trzech lat firma zrealizowała 12 kontraktów wartości 60 mln euro. Najnowszym projektem MCKB jest rozbudowa zakładu produkcyjnego dla Takeda Pharma o powierzchni użytkowej około 8150 m2, który ma zostać zrealizowany do lipca 2014.

- Cieszymy się ogromnie, że nasza firma została wybrana do reprezentowania Polski. Działamy w branży budowlanej już ponad dwadzieścia lat i jest dla nas zaszczytem znalezienie się w gronie wiodących spółek w naszym kraju.  Nominacja do nagrody w międzynarodowym konkursie dla najlepszych przedsiębiorstw europejskich dowodzi, że działalność MCKB daje wymierne efekty. To ogromne wyróżnienie motywuje nas do dalszej pracy, rozwoju oraz inwestowania w kolejne innowacyjne projekty – mówi Piotr Grabowicz, prezes zarządu MCKB.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej