Maria Dreger opuszcza MIWO. Zmiany w Stowarzyszeniu Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej

2019-01-29 12:59
Maria Dreger
Autor: MIWO Maria Dreger żegna się z MIWO

Maria Dreger, jeszcze do niedawna członkini zarządu i sekretarz MIWO, podjęła decyzję o przejściu na emeryturę. Ta decyzja spowodowała konieczność zmian we władzach Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej, której była jedną z założycielek. Kto zastąpił Marię Dreger w MIWO?

MIWO – Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej powstało w 1995 roku i od tamtej pory jest  wspierane bezcenną wiedzą i doświadczeniem Marii Dreger na temat izolacji, szczególnie w kontekście bezpieczeństwa pożarowego. Maria Dreger, jako przedstawicielka MIWO lub jako ekspert, promowała tę wiedzę również na licznych konferencjach, chętnie edukowała m.in. dziennikarzy by dobrze rozumieli tę tematykę i rzetelnie o bezpieczeństwie pożarowym pisali. Mało kto w budowlanym środowisku nie wie, kim jest Maria Dreger. Ale przychodzi czas, by przejść na zasłużoną emeryturę i właśnie taką decyzję podjęła.  

Łukasz Glapa, nowa postać w zarządzie MIWO

Autor: Rockwool

Łukasz Glapa, nowa postać w zarządzie MIWO

Na miejsce Marii Dreger na nowego członka i sekretarza zarządu MIWO powołano Łukasza Glapę (dyrektor marketingu w Rockwool).
MIWO jest organizacją branżową, do której należą producenci wełny mineralnej szklanej i skalnej: Isover, Knauf Insulation, Paroc, Rockwool i Ursa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej