Maria Dreger opuszcza MIWO. Zmiany w Stowarzyszeniu Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej

2019-01-29 12:59
Maria Dreger
Autor: MIWO Maria Dreger żegna się z MIWO

Maria Dreger, jeszcze do niedawna członkini zarządu i sekretarz MIWO, podjęła decyzję o przejściu na emeryturę. Ta decyzja spowodowała konieczność zmian we władzach Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej, której była jedną z założycielek. Kto zastąpił Marię Dreger w MIWO?

MIWO – Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej powstało w 1995 roku i od tamtej pory jest  wspierane bezcenną wiedzą i doświadczeniem Marii Dreger na temat izolacji, szczególnie w kontekście bezpieczeństwa pożarowego. Maria Dreger, jako przedstawicielka MIWO lub jako ekspert, promowała tę wiedzę również na licznych konferencjach, chętnie edukowała m.in. dziennikarzy by dobrze rozumieli tę tematykę i rzetelnie o bezpieczeństwie pożarowym pisali. Mało kto w budowlanym środowisku nie wie, kim jest Maria Dreger. Ale przychodzi czas, by przejść na zasłużoną emeryturę i właśnie taką decyzję podjęła.  

Łukasz Glapa, nowa postać w zarządzie MIWO

Autor: Rockwool

Łukasz Glapa, nowa postać w zarządzie MIWO

Na miejsce Marii Dreger na nowego członka i sekretarza zarządu MIWO powołano Łukasza Glapę (dyrektor marketingu w Rockwool).
MIWO jest organizacją branżową, do której należą producenci wełny mineralnej szklanej i skalnej: Isover, Knauf Insulation, Paroc, Rockwool i Ursa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej