Maklerzy wybrali - Barlinek

2008-02-29 14:23
Maklerzy wybrali - Barlinek
Autor: Barlinek S.A. Maklerzy wybrali - Barlinek

Marka Barlinek - notowana na warszawskiej GPW od 2005 roku - zajęła wysokie piąte miejsce w kategorii "jakość oferowanych produktów i usług" w badaniu "Giełdowa Spółka Roku 2007". Ranking, stworzony na podstawie odpowiedzi udzielanych przez finansistów, opracowuje Pentor.

Zestawienie "Giełdowa Spółka Roku" jest największym takim przedsięwzięciem na krajowym rynku kapitałowym, przeprowadzonym już po raz dziewiąty. Wyboru najlepszych firm, w siedmiu kategoriach, dokonują specjaliści rynków kapitałowych - analitycy giełdowi, doradcy inwestycyjni i maklerzy. Obiektem ich tegorocznej oceny były wszystkie spółki notowane na GPW według stanu na 31 grudnia 2007 roku.

Barlinek zajął wysokie 5. miejsce w kategorii "jakość oferowanych produktów i usług" otrzymując ponad 85,71 punktów (na 100 możliwych) i niewiele ustępując pierwszej Vistuli & Wólczance (88,57 pkt). Wysoka pozycja Barlinka jest wynikiem dynamicznego rozwoju produkcji firmy w Polsce i za granicą, stałego rozszerzania asortymentu produktów i jakości obsługi klienta w punktach sprzedaży, których na terenie całego kraju jest już ponad 600.

Spółka Barlinek notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od września 2005 roku. Uznanie dla firmy w oczach finansistów jest potwierdzeniem jej celnej i konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, obliczonej na ekspansję na nowych rynkach przy zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości produktów i obsługi. Dobre postrzeganie przez różne grupy zawodowe marki Barlinek świadczy o dużym zaufaniu do produktów firmy. Nie pozostaje to bez wpływu na wyniki finansowe spółki, a co się z tym wiąże - na jej wycenę giełdową.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej