Liderzy Rynku Stolarki 2015

2015-10-23 16:36
Liderzy Rynku Stolarki 2015
Autor: Forum Branżowe

Już po raz ósmy opublikowano wyniki badania, które firmy osiągają najlepsze wyniki sprzedaży na rynku stolarki. Autorem zestawienia, na zlecenie miesięcznika "Forum Branżowe", jest Centrum Analiz Branżowych. Tytuły Liderów Rynku Stolarki 2015 przyznano w 19 kategoriach. 

Tegoroczne tytuły Liderów Rynku Stolarki zostały przyznane przy okazji spotkania biznesowego klubu Forum 100, które odbyło się w warszawskiej siedzibie Business Centre Club. Było na nim obecnych blisko 150 menedżerów firm działających na rynku okien i drzwi. Zanim zostały ogłoszone wyniki zestawienia, zebrani zostali z wynikami sprzedaży okien i drzwi w I półroczu 2015, które przygotowało Centrum Analiz Branżowych. Eksperci pokusili się również o prognozę za cały rok i na kolejny sezon – spodziewana jest dalsza poprawa sprzedaży zarówno na rynku krajowym, jak i w eksporcie.
Gościem specjalnym Forum 100 był Tom Debusschere, przewodniczący Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Profili PVC, który podzielił się refleksją, przed jakimi dylematami stoi cała branża okienno-drzwiowa w najbliższych latach. Przyznał, że polscy producenci są ważnymi graczami na tym rynku, a ich dokonania budzą szacunek i uznanie na całym świecie.

A oto lista Liderów Rynku Stolarki 2015

  • PRODUCENCI

Drutex - okna tworzywowe
Dovista Polska - okna drewniane
Velux Polska - okna dachowe
Opeus - ślusarka aluminiowa
Porta KMI Poland - drzwi drewniane
KMT Stal - drzwi metalowe
Wiśniowski - bramy
Aluprof - osłony okienne

  • DOSTAWCY

Aluprof - systemy aluminiowe
Aluplast - systemy tworzywowe
DLH Poland - kantówka drewniana
Press Glass - szyby zespolone
Maco Polska - okucia
MFO - wzmocnienia
Stomil Sanok - uszczelki
Teknos - farby i lakiery
Selena - piany i silikony
Somfy - automatyka

  • Lider eksportu - Dovista Polska
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej