Lafarge: dyrektor Cementowni Małogoszcz odznaczony Krzyżem Zasługi RP

2011-12-29 15:42
Krzyż Zasłużonych RP dla dyrektora Cementowni Małogoszcz
Autor: Lafarge Cement SA

Dyrektor Cementowni Małogoszcz - Mirosław Majchrowicz został odznaczony Złotym Krzyżem RP nadawanym przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. Wyróżnienie zostało przyznane ze realizowanie działań na rzecz bezpieczeństwa pracy i działalności społecznej.

Dyrektor Cementowni Małogoszcz, która należy do spółki Lafarge, został odznaczony przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Złotym Krzyżem Zasługi, za prowadzenie działalności w zakresie bezpieczeństwa pracy i społeczności lokalnej.

Przeczytaj również: Certyfikat "Zielone biuro" dla Lafarge

Złoty Krzyż Zasługi RP

Złoty Krzyż Zasługi RP nadawany jest jako uznanie za prowadzenia działalności publicznej.
W imieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyż Zasługi, wręczyła dyrektorowi Cementownii Małogoszcz - wojewoda woj. świętokrzyskiego, Bożena Pałka-Koruba.

- Nie mam najmniejszych wątpliwości, że to odznaczenie trafiło do właściwej osoby. Dyrektor Majchrowicz jest zaangażowany w rozwój lokalnej społeczności, a zakład, którym kieruje wspiera wiele istotnych projektów dobrze służących naszemu regionowi. Cementownia Małogoszcz może być także wzorem dla innych pracodawców, widać, że tu najważniejsi są pracownicy - skomentowała wojewoda, Bożena Pałka-Koruba.

Cementownia Małogoszcz

Cementownia Małogoszcz działa od 1974 roku i jest jedną z dwóch zakładów produkcyjnych Lafarge. Od 1985 roku Mirosław Majchrowicz pełni w fabryce stanowisko dyrektora.
Zakład produkcyjny, którym kieruje dyrektor Majchrowicz zatrudnia obecnie ponad 200 osób oraz współpracuje z ponad 70 podywkonawcami. W 1995 roku Cementownia Małogoszcz została zmodernizowana. W ramach przeprowadzonej przebudowy, nie tylko zwiększono moce produkcyjne fabryki, ale również zainwestowano w projekty, mając na celu ochronę środowiska. W listopadzie 2011 roku Cementownia Małogoszcz, po raz pierwszy od początku działalności wyprodukowała 2 mln ton cementu.

Krzyż Zasłużonych RP dla dyrektora Cementowni Małogoszcz
Autor: Lafarge Cement SA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej