Kursy e-learningowe Schneider Electric

2015-11-04 12:25
instalacja elektryczna biuro
Autor: http://thinkstockphotos.com/

Rynek wykonawców w budownictwie charakteryzuje się dzisiaj wysoką specjalizacją wiedzy i umiejętności. By sprostać takim wymaganiom trzeba się permanentnie doszkalać, najlepiej "u źródła". Elektrykom przyda się zatem informacja, że mogą podnieść swoje kwalifikacje związane z instalacją efektywnego i nowoczesnego osprzętu do zarządzania energią elektryczną, dzięki darmowym kursom e-learningowym, przygotowanym przez ekspertów Schneider Electric. Uczestnicy kursów otrzymują Certyfikat Akademii Elektryka.

Schneider Electric specjalizuje się w zarządzaniu energią i automatyce. W 2014 roku firma miała przychody w wysokości 25 mld euro i zatrudniała 170 tys. pracowników. Obsługuje klientów w ponad 100 krajach, oferując asortyment od najprostszych przełączników po złożone systemy operacyjne, własne technologie, oprogramowanie oraz usługi. Opracowane przez firmę kursy dotyczą więc wiedzy z zakresu nowoczesnego i efektywnego zarządzania energią.

Szkolenia zostały podzielone na 10 tematów: 
● Dobór aparatury łączeniowej i zabezpieczającej
● Efektywność energetyczna
● Ochrona przed przepięciami
● Monitoring energii
● Zagadnienia normatywne w rozdzielnicach elektrycznych
● Prezentacja EkoDial
● Inteligentny budynek
● Instalacja ograniczników przepięć
●Przemienniki częstotliwości Altiwar
● Wprowadzenie do programu SoMachine

Kursy są dostępnie na stronie internetowej http://eszkolenia.schneider-electric.pl/  (tu można przejść na stronę szkoleń >>). Wymogiem jest założenie konta i zalogowanie się na platformę. Każdy z uczestników może wybrać dowolną liczbę tematów. Uczestnicy, którzy ukończą dany kurs otrzymają imienny Certyfikat Akademii Elektryka.
Więcej informacji na stronie >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej