Kursy e-learningowe Schneider Electric

2015-11-04 12:25
instalacja elektryczna biuro
Autor: http://thinkstockphotos.com/

Rynek wykonawców w budownictwie charakteryzuje się dzisiaj wysoką specjalizacją wiedzy i umiejętności. By sprostać takim wymaganiom trzeba się permanentnie doszkalać, najlepiej "u źródła". Elektrykom przyda się zatem informacja, że mogą podnieść swoje kwalifikacje związane z instalacją efektywnego i nowoczesnego osprzętu do zarządzania energią elektryczną, dzięki darmowym kursom e-learningowym, przygotowanym przez ekspertów Schneider Electric. Uczestnicy kursów otrzymują Certyfikat Akademii Elektryka.

Schneider Electric specjalizuje się w zarządzaniu energią i automatyce. W 2014 roku firma miała przychody w wysokości 25 mld euro i zatrudniała 170 tys. pracowników. Obsługuje klientów w ponad 100 krajach, oferując asortyment od najprostszych przełączników po złożone systemy operacyjne, własne technologie, oprogramowanie oraz usługi. Opracowane przez firmę kursy dotyczą więc wiedzy z zakresu nowoczesnego i efektywnego zarządzania energią.

Szkolenia zostały podzielone na 10 tematów: 
● Dobór aparatury łączeniowej i zabezpieczającej
● Efektywność energetyczna
● Ochrona przed przepięciami
● Monitoring energii
● Zagadnienia normatywne w rozdzielnicach elektrycznych
● Prezentacja EkoDial
● Inteligentny budynek
● Instalacja ograniczników przepięć
●Przemienniki częstotliwości Altiwar
● Wprowadzenie do programu SoMachine

Kursy są dostępnie na stronie internetowej http://eszkolenia.schneider-electric.pl/  (tu można przejść na stronę szkoleń >>). Wymogiem jest założenie konta i zalogowanie się na platformę. Każdy z uczestników może wybrać dowolną liczbę tematów. Uczestnicy, którzy ukończą dany kurs otrzymają imienny Certyfikat Akademii Elektryka.
Więcej informacji na stronie >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej