Krzyże Zasługi dla przedstawicieli branży okien i drzwi

2014-06-17 13:25
Złoty Krzyż Zasługi
Autor: Firma Petecki

Wysokie rangą odznaczenia państwowe nadawane przez Prezydenta RP to szczególny wyraz dla zasług uhonorowanych. Trzy Krzyże Zasługi ozdobiły niedawno klapy przedstawicieli branży okien i drzwi.

Podczas V Kongresu Stolarki Polskiej w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego zostały wręczone odznaczenia państwowe.

  • Złoty Krzyż Zasługi za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej, a w szczególności za działania prospołeczne i charytatywne otrzymał Ignacy Petecki – założyciel, właściciel i prezes firmy Petecki.
  • Brązowe Krzyże Zasługi za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, otrzymali: Krzysztof  Horała - założyciel spółki Hörmann Polska oraz Andrzej Wiśniowski - założyciel i właściciel grupy Wiśniowski. 


Odznaczenia, przyznane przez Prezydenta RP na wniosek Ministra Gospodarki, wręczyła Agnieszka Buła-Kopańska, dyrektor Departamentu Instrumentów Wsparcia Ministerstwa Gospodarki.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej