Kreisel wspiera biało-czerwonych

2011-01-31 9:37
Kreisel wspiera biało-czerwonych
Autor: Kreisel Uroczyste podpisanie umowy na sponsorowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej

Firma KREISEL Technika Budowlana podpisała z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i SportFive umowę na sponsorowanie piłkarskiej reprezentacji Polski. Przedsiębiorstwo będzie partnerem "biało-czerwonych" również podczas Euro 2012.

Sponsoringiem sportowym KREISEL zajmuje się od ponad 14 lat. - Na sponsoring sportowy składają się działania długofalowe, które budują markę firmy, podnoszą jej wiarygodność  – mówi Szczepan Gawłowski, prezes KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. – Z naszych doświadczeń wynika, że warto wspierać dyscypliny najbardziej atrakcyjne, cieszące się dużą oglądalnością oraz te, w których Polacy osiągają wyniki na poziomie międzynarodowym. Chcemy, aby osiągnięcia polskich sportowców kojarzone były z sukcesem, jaki odnosi firma na polskim rynku – dodaje Gawłowski.
 Początkowo firma KREISEL wspierała pojedyncze, lokalne wydarzenia sportowe. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa przyszedł czas na zawody ogólnopolskie, udzielanie pomocy klubom sportowym, współfinansowanie wydarzeń o randze międzynarodowej. Przez ponad 10 lat firma wspierała około 20 dyscyplin. W ciągu dekady sponsorowała polskich Olimpijczyków, oraz zawodników: żużla, kolarstwa, skoków narciarskich, kajakarstwa, wioślarstwa, boksu, siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, karate, footbolu amerykańskiego, tenisa, hokeja na trawie i lodzie, rajdów samochodowych, ślizgaczy F1, baloniarstwa, zawodów jeździeckich, żeglarstwa, windsurfingu, himalaizmu. Firma nie skupia się tylko na prestiżowych dyscyplinach, wspiera również działania klubów i środowisk szkolnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej