Kolejne ISO dla Soudalu

2010-01-13 10:25

Międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie dystrybucji materiałów budowlanych oraz gotowych rozwiązań systemowych dla budownictwa i innych gałęzi przemysłu otrzymała firma Soudal Sp. z o.o.

W styczniu 2010 r. audytorzy z instytucji certyfikującej TUV Rheinland pozytywnie ocenili działanie systemu zarządzania jakością i przyznali firmie Soudal Sp. z o.o. certyfikat ISO 9001:2008 (ważny przez 3 lata – do stycznia 2013 r.).

Zakończony sukcesem proces certyfikacji to efekt zaangażowania firmy w ciągłą poprawę jakości produktów oraz dążenia do spełnienia wymagań klientów. Przyznany certyfikat to kolejne z wyróżnień uzyskanych przez firmę Soudal: w 1992 r. zakłady Soudal otrzymały ISO 9002, a od maja 2004 r. koncern jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2000.

- Wysoki poziom zaufania jakim cieszą się nasze produkty wśród odbiorców zobowiązują nas do niezwykłej troski o jakość proponowanych przez nas rozwiązań. Obecny sukces kończący żmudny proces certyfikacji to wynik konsekwentnej dbałości o zachowanie najwyższych standardów jakości. Certyfikat ISO to gwarancja konkretnych korzyści dla odbiorcy, to pewność stabilnej jakości wyrobów i koncentracji na Kliencie, a przecież najważniejsze jest zadowolenie naszych użytkowników – mówi Andrzej Kaczor, dyrektor zarządzający firmy Soudal Sp. z o.o.

Norma ISO 9001:2008 należy do serii norm ISO 9000 opracowanych przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną z siedzibą w Genewie.


Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działa od ponad 40 lat, jest obecny w 100 krajach na 6 kontynentach. Polska spółka powstała w 1996 r. i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie.

Firma Soudal Sp. z o.o. otrzymała międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie dystrybucji materiałów budowlanych oraz gotowych rozwiązań systemowych dla budownictwa i innych gałęzi przemysłu
Autor: Soudal sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej